Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filmiki na youtube są kasowane w minutę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Filmiki na youtube są kasowane w minutę! (/Temat-Filmiki-na-youtube-sa-kasowane-w-minute-105667)

Strony: 1 2 3


Filmiki na youtube są kasowane w minutę! - elsiete92 - 07-01-2015 17:16

Witam. Zaczynam z uploadem na firecash i mam takie pytanie co do kasowania tych filmików. Wczoraj wrzuciłem pierwszy jakiś crack i opisie linki do pobrania. Utrzymał się z 2h, ktoś zdążył pobrać i poleciał. Dzisiaj próbowałem 3 razy dodać na tym i innym koncie, podobne filmiki ale są kasowane po paru minutach, nawet nikt nie zdąży zerknąć ;/

O co tutaj chodzi, gdyż podobnych filmików z fake crackami na yt jest od groma i utrzymują się nawet po kilka mieś.. co robię źle? Czy to przez linki z firecash, trzeba je maskować w jakimś skracaczu? może tagi?


RE: Filmiki na youtube są kasowane w minutę! - Adriano42 - 07-01-2015 17:19

Rób nowe konta YT - najlepiej zweryfikowane telefonicznie + avatar + zmienne ip. Maskuj linki jeśli podajesz bezpośrednio do downloadu.


RE: Filmiki na youtube są kasowane w minutę! - elsiete92 - 07-01-2015 17:25

Próbowałem na nowym koncie zweryfikowanym i filmik wytrzymał kilka minut. Jest to dziwne bo tutaj zamieściłem fake cracka i poleciał od razu, a mam inne konto z fake filmami i tam się trzymają prawie tydzień, tylko, że mają zasięg PL bo linki są na subsms


RE: Filmiki na youtube są kasowane w minutę! - Reszka - 08-01-2015 12:25

Zapewne kopiujesz filmy z innych kont na YouTube które już są .


RE: Filmiki na youtube są kasowane w minutę! - Klin - 08-01-2015 19:15

Jeśli kopiujesz filmy od innych zmieniaj ich kod md5 (w innym przypadku yt bardzo szybko wykrywa plagiat).

Nie dawaj czystego linku, podawaj link do swojego landing page. Pamiętaj o dobrych tagach i tytule.


RE: Filmiki na youtube są kasowane w minutę! - elsiete92 - 08-01-2015 20:47

oo taką radę mi chodziło, dokładnie kopiowałem filmiki z yt. Wystarczy coś dodać do tego filmiku np w WMM?

Tzn o co chodzi z tym kodem md5 jak go zmienić?

dzięki za odpowiedzi i pomoc Smile


RE: Filmiki na youtube są kasowane w minutę! - Klin - 08-01-2015 21:01

Kod md5 najprościej zmienić edytując coś w filmie albo po prostu kliknąć prawym przyciskiem myszki na video --> właściwości --> szczegóły i tutaj dodajemy obojętnie co

Polecam zmienić coś w filmie i edytować szczegóły


RE: Filmiki na youtube są kasowane w minutę! - elsiete92 - 08-01-2015 21:02

Tak zrobię i zobaczymy jak się filmik utrzyma Smile póki co dzięki wielkie


RE: Filmiki na youtube są kasowane w minutę! - elsiete92 - 08-01-2015 22:57

Dalej to samo, filmik wytrzymał z godzinę. Ledwo ruch się zaczął 20 wyświetleń(+moje kliki) i poleciał.


Dałem na inne konto, przerobiłem filmik, linki też, więc nie wiem co jeszcze można zrobić. Spróbuje jutro coś innego wrzucić i zobaczymy.


RE: Filmiki na youtube są kasowane w minutę! - Klin - 09-01-2015 06:16

Jesli konto yt jest pva i film tak szybko pada to po prostu konkurencja na Twojej niszy jest ogromna. Bardzo szybko ktos Cie flaguje