Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
12 osób zabitych.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: 12 osób zabitych.. (/Temat-12-osob-zabitych-105640)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: 12 osób zabitych.. - daniel42na - 08-01-2015 05:06

Cytat:Czy wy słyszcie co piszecie? Wasze opinie tylko świadczą o braku dojrzałości i wychowaniu w zaściankowej kulturze.
Dla waszej informacji gdybyście jeszcze mieli problem z interpretacją danych w 2050 Niemcy zostaną państwem islamskim Europa Zachodnia pewnie już wczesnej się nawróci. Takie państwa jak np Rosja ich armia jest w 25% wyznania Islamskiego także wasz brak zrozumienia i tolerancji spowoduję że to wy staniecie się zawistną mniejszością.
Zapomnij beka Jesteś muzułmaninem czy jakimś skrajnym lewakiem?
PS. Andrzej już ma cie na liście.





RE: 12 osób zabitych.. - Taolien - 08-01-2015 11:13

(08-01-2015 05:06)daniel42na napisał(a):  Zapomnij beka Jesteś muzułmaninem czy jakimś skrajnym lewakiem?
PS. Andrzej już ma cie na liście.



Jak na poważnie, to nie mam słów; a jak dla żartów wklejasz filmik gloryfikujący faceta który zabił 69 osób w imię swojej chorej ideologii, to nie wiem kogo ma to śmieszyć.
Użytkownik napisał Ci prawdę, ale skoro prawda nie godzi się z Twoimi poglądami na sprawę, to "tym gorzej dla prawdy"?


RE: 12 osób zabitych.. - Max998 - 08-01-2015 12:20

Ale co w ogóle ten człowiek pisze, że Europa się nawróci na islam a jeśli nie to co? Wybiją nas? Ja np. nigdy się nie nawrócę i co ze mną zrobią? To oczywiste - zabiją.

Z resztą temat dotyczył terrorystów z Paryża a nie poglądów religijnych i wydaje mi się, że temat za daleko poleciał bo zaczyna się grożenie islamem i jego zasięgiem.

TEMAT ZGŁASZAM DO ZAMKNIĘCIA!

Daniel, zgadzałem się z Tobą we wszystkich postach w razie czego. Smile


12 osób zabitych.. - surfer0700 - 08-01-2015 12:26

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.