Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
12 osób zabitych.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: 12 osób zabitych.. (/Temat-12-osob-zabitych-105640)

Strony: 1 2 3 4 5


12 osób zabitych.. - Max998 - 07-01-2015 13:57

Kilka chwil temu w Paryżu (Francja) doszło do ataku terrorystycznego zorganizowanego przez dwóch wyznawców islamu. Zginęło póki co 12 osób (w tym policjanci) a ofiar może być więcej bowiem są też ludzie stanie krytycznym.

Więcej na: http://wiadomosci.wp.pl/gid,17157660,kat,7631,title,Zamach-w-Paryzu,galeria.html?ticaid=1141e6&_ticrsn=3

Według mnie, Francja, Anglia i częściowo Niemcy są już niestety krajami niemal ogarniętymi islamem. Wielu młodych wchodzi w tę ''religię pokoju'' będąc omamieni przez ich mentorów obiecujących niemal złote tarasy.
Dobrze, że u nas w Polsce póki co się to nie zapowiada i czasami na prawdę fajnie jest, że jesteśmy krajem niemal ''faszystowskim'' jeśli chodzi np. o religię.


RE: 12 osób zabitych.. - czonczuch - 07-01-2015 14:00

Niemcy się obudziły zdecydowanie za późno...
Mieszkam w Londynie i jak widzę co ciapaci wyprawiają na ulicach to aż szkoda gadać. Ostatnio na ulicach były strajki aby nie obchodzić sylwestra i nie strzelać fajerwerkami 'BO NIE I JUZ'.

Tragedia.


RE: 12 osób zabitych.. - daniel42na - 07-01-2015 14:01

To już jest tam codzienność. Efekt uboczny, "tolerancji" na wszystko co inne.






RE: 12 osób zabitych.. - mikiniki - 07-01-2015 14:02

Chora religia, chorzy ludzie.


RE: 12 osób zabitych.. - aero2 - 07-01-2015 14:03

Wystarczy wejść w byle grupę o Islamie na Facebooku by zobaczyć co lubią, a lubią śmierć, ucięte głowy czy zadawanie sobie bólu na żywo.

Szkoda ludzi, ale widocznie przesadzili tym publikowaniem allaha.


RE: 12 osób zabitych.. - Max998 - 07-01-2015 14:14

Czytałem raz komentarze na ''Islam po polsku'' na facebooku i złapałem się za głowę..
Wielcy wyznawcy islamu w Polsce, którzy chyba do końca nie wiedzą w co wierzą.
Cytat jednej z komentujących (kobieta) - ''
Cytat:mam nadzieję, że niebawem umrę i skończy się moje cierpienie bez allaha na ziemi ogarniętej grzechem, tylko allah może mi dać to czego nie daje mi ziemia
'' - to nie jest normalne.. W internecie również na 2 miejscu w najpopularniejszych wyszukiwaniach jest ''ISIS'' - jeśli ktoś nie ma mocnych nerwów niech nawet tego nie wpisuje w internet bo ilości krwi na zdjęciach nie da się opisać..

Co do świata, jeśli dalej będziemy tak tolerancyjni na to co nie trzeba to zagładę mamy gwarantowaną..
Ich jest grupa i chcą zabić wszystkich jak leci nas są miliony i nie potrafimy z nimi walczyć..

Do tego ich śmieszne motto.. ISLAM TO RELIGIA POKOJU, NIE WIERZYSZ W ISLAM? ZABIJEMY CIĘ!

facepalm


RE: 12 osób zabitych.. - Krakersik - 07-01-2015 14:40

"Pitu pitu bara bara moja koza twoja stara" Po co wogóle roztrząsać takie tematy i jeszcze robić im darmową reklamę...


RE: 12 osób zabitych.. - czonczuch - 07-01-2015 14:41

Potrzebny jest drugi hitler. Jak wykosili żydów tak i powinni wykosić szmatogłowych.

Na szczęście w Polsce jest azyl Big Grin Oliwkowy znika szybciej jak sie pojawia.


RE: 12 osób zabitych.. - hertia - 07-01-2015 17:48

Macie bardzo słabe pojęcie o Islamie. Nie można postrzegać wszystkich ludzi wyznających religię i wierzących tylko dlatego że kilka jednostek źle zinterpretowało i zbłądziło. Poszukałem też i nie znalazłem grup na fb "zabić wszystkich niewiernych" tylko grupy nastawione na dyskusję np "Krytycy i zwolennicy islamu".


RE: 12 osób zabitych.. - MaLiN - 07-01-2015 18:06

Poczekaj parę lat, w Polsce podobne rzeczy zaczną się dziać.