Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego pojawiają się późno powiadomienia? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Dlaczego pojawiają się późno powiadomienia? (/Temat-Dlaczego-pojawiaja-sie-pozno-powiadomienia-105614)



Dlaczego pojawiają się późno powiadomienia? - MaLiN - 06-01-2015 22:44

Tak jak w temacie, obserwuje kilka fanpagy i mam ustawione powiadomienia o nowych postach, które te strony publikują. Niestety często się zdarza, że dopiero po 2 - 8 godzinach przychodzi do mnie takie powiadomienie. Co może być przyczyną?


RE: Dlaczego pojawiają się późno powiadomienia? - dawid161622 - 06-01-2015 22:52

Wydaje mi się, że to jakiś błąd ze strony facebooka. Mam czasami podobną sytuację tylko, że jak ktoś dodaje mnie do znajomych - też informacja przychodzi po jakimś czasie - czasami wystarczy tylko odświeżyć, a czasami muszę czekać nawet do godziny. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia o co chodzi ale obstawiam, że to są błędy niewynikające z naszej winy Smile


RE: Dlaczego pojawiają się późno powiadomienia? - MaLiN - 06-01-2015 23:02

Z tymi późnymi powiadomieniami o zaproszeniach albo wiadomościach, też mam Smile