Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Download nie przenosi do pobierania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Download nie przenosi do pobierania (/Temat-Download-nie-przenosi-do-pobierania-105578)



Download nie przenosi do pobierania - xxvxx - 06-01-2015 17:42

Nie spotkałem się z tym problemem, myślę, że jest banalny, ale za cholerre nie wiem jak go rozwiązać już.

Po kliknięciu w button Download (lub każde inne zdjęcie z odnośnikiem) strona docelowa nie otwiera się, wyskakuje takie okno:
[Obrazek: Screenshot_1.jpg]

Odnośnik otwiera się po kliknięciu prawym przyciskiem myszy>otwórz odnośnik w nowym oknie. Po kliknięciu lewym wyskakuje takie okno.


RE: Download nie przenosi do pobierania - ad.mo - 08-01-2015 22:42

jeśli masz tak od początku, pokaż kod odnośnika przykładowego
jeśli od jakiegoś czasu, wyłączaj po kolei pluginy, bo może jakiś dodatek ma na to wpływ


RE: Download nie przenosi do pobierania - arerouso - 09-01-2015 21:28

Na każdej przeglądarce tak Ci się robi?


RE: Download nie przenosi do pobierania - linoskoczek - 10-01-2015 00:48

Jak dla mnie to jest skrypt, który stara się pokazać oryginalny obrazek. Musisz go wywalić ze swojego motywu. Może będziesz miał w opcjach, a może będziesz musiał samemu szukać po skryptach. Podaj kod całego obrazka z linkiem (możesz ocenzurować) - może używałeś edytora wizualnego i samoczynnie dodała Ci się jakaś klasa? Wtedy byłoby na pewno łatwiej.