Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play (/Temat-Lockerz-Play-Accelerated-automatyczne-ogladanie-filmikow-w-Play-10557)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - zioomek65 - 12-09-2010 08:51

Program jest bardzo przydatny ale dostałem BANA za niego ...


RE: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - Monster - 12-09-2010 09:59

(12-09-2010 08:51)zioomek65 napisał(a):  Program jest bardzo przydatny ale dostałem BANA za niego ...

Nie możliwe... Może dostałeś za coś innego ? np. za częste odświeżanie PTZPlace ?


RE: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - zioomek65 - 12-09-2010 10:51

Nie robiłem nic co by łamało regulamin. Lockerz Play Accelerated zainstalowałem 2 dni temu a wczoraj wieczorem nie mogłem wejść na lockerz. Czy ban jest dożywotni czy na określony czas ?


RE: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - Tiger04 - 12-09-2010 11:29

Jakiś czas temu napisałem do Lockerz mail w tej sprawie i odpisali mi tak

Cytat:Thanks for writing! The "PLAY Extender" addon is really the same as any
non-Lockerz application: We had nothing to do with its design or distribution,
so we don't know what it's capable of. Use it at your own risk, because Lockerz
can't be held responsible for anything that happens as a result of its use.

Peace,
AZ

Tłumaczenia nie wstawiam ponieważ mi się nie chce Smile

PS. Jest to apropo LPE ale to praktycznie to samo


RE: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - Xanthi - 20-09-2010 10:34

Czemu w LPA jak obejrzę filmiki, to potem po odświeżeniu strony nie ma ich od nowa skoro jest x3??


RE: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - Monster - 20-09-2010 14:12

(20-09-2010 10:34)Xanthi napisał(a):  Czemu w LPA jak obejrzę filmiki, to potem po odświeżeniu strony nie ma ich od nowa skoro jest x3??

W środku lata tego roku była promocja, w której można było oglądnąć 5 razy 1 filmik i być może właśnie wtedy wykorzystałeś limit oglądania filmików.

Pozdro Smile


RE: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - Xanthi - 20-09-2010 14:18

(20-09-2010 14:12)Monster napisał(a):  
(20-09-2010 10:34)Xanthi napisał(a):  Czemu w LPA jak obejrzę filmiki, to potem po odświeżeniu strony nie ma ich od nowa skoro jest x3??

W środku lata tego roku była promocja, w której można było oglądnąć 5 razy 1 filmik i być może właśnie wtedy wykorzystałeś limit oglądania filmików.

Pozdro Smile


hmmm no dobra, ale wtedy nie obejrzałem wszystkich filmów, poza tym dodali nowe Dailes więc chyba powinienem mógł je obejrzeć x3 Tongue


RE: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - Xanthi - 20-09-2010 18:51

Sorki za post pod postem, ale dodam tylko to, że jak włączę filmik ręcznie, to mogę go obejrzeć 3x, a w LPA lub w LPE nie wyświetla się już na liście jak go obejrzę i odświeżę stronę Wink


RE: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - MotorniczyTramwaju - 20-09-2010 18:53

Po updacie LPA ogląda mi filmiki po 3 razy, przeinstaluj może Smile


RE: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - Xanthi - 20-09-2010 19:01

Przeinstalowałem i nadal to samo...