Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play (/Temat-Lockerz-Play-Accelerated-automatyczne-ogladanie-filmikow-w-Play-10557)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Lockerz Play Accelerated - Driver - 01-09-2010 12:13

mi sie np nie wyswietlaja nazwy :/


RE: Lockerz Play Accelerated - BartuS - 01-09-2010 12:36

Ok. Mam LPE, ale chciałbym zainstalować LPA. Chciałbym usunąć ten LPE, ale jak ? Pomoże ktoś ? Mam chrome

Edit // Już mam


Aktualizacja poradnika - Smerfetka - 08-09-2010 19:49

Informacja !

Jako iż poradnik jest bardzo popularny został on odświeżony do lepszej wersji.

Zapraszam do skorzystania !!!



RE: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - Roster - 10-09-2010 14:37

mam pytanie kiedy filmik juz sie skonczy i robie jakakolwiek inna czynnosc to zebym mogl wpisac w prawym dolnym rogu w okienku kod captcha to musze odminimalizowac google chrome... nie idzie zrobi tak zebym mogl wpisac bedac na pulpicie ?! ...


RE: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - Marello - 10-09-2010 18:20

Uhuhuhu to jest super! nigdy bym nie oglądał tych filmików gdyby nie ten program +5 repa!
Szkoda że nie ma pod frefoxa Tongue


RE: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - Roster - 10-09-2010 19:12

Czemu nie moge wpisac kodu captcha jezeli mam zminimalizowane google chrome !!!??? tak musi byc !!!????


RE: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - Monster - 10-09-2010 19:24

Roster napisał(a):mam pytanie kiedy filmik juz sie skonczy i robie jakakolwiek inna czynnosc to zebym mogl wpisac w prawym dolnym rogu w okienku kod captcha to musze odminimalizowac google chrome... nie idzie zrobi tak zebym mogl wpisac bedac na pulpicie ?! ...
(10-09-2010 19:12)Roster napisał(a):  Czemu nie moge wpisac kodu captcha jezeli mam zminimalizowane google chrome !!!??? tak musi byc !!!????

Zaznacz opcję "Pokazuj powiadomienia na pulpicie". Jeżeli jednak nie możesz wpisać, a wyskakuje Ci okienko, to w innych programach musisz odznaczyć aktywne pisanie tekstu. Może Ci się tak zdarzyć jak np. piszesz na GG.

Pozdro Smile

FAQ dotyczący legalności LPA: Post: #12


RE: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - Bot222 - 11-09-2010 14:25

Mój komp nie uciąga tej aplikaci tnie się w chój screnshot
http://img413.imageshack.us/i/beztytuunjz.png/


RE: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - Monster - 11-09-2010 15:55

(11-09-2010 14:25)Bot222 napisał(a):  Mój komp nie uciąga tej aplikaci tnie się w chój screnshot
http://img413.imageshack.us/i/beztytuunjz.png/

To jest normalna rzecz. Nie przeszkadza to w wydajności komputera. Jeśli Ci zacina to po przerwij łączenie klikając w krzyżyk w przeglądarce.

Pozdro
Smile


RE: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - Bot222 - 11-09-2010 18:02

Ale chodzi mi o to że jest tyle filmików że się wczytują ok 30 min a jak się wczytają to cyka !
Komputer chodzi normalnie ale przeglądarka stoi.

Nie wiem czy za to są bany ale wiem że mi filmik stoi ale czas na osi idzie więc n nie wiem czy to można używać