Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Lockerz Play Accelerated - automatyczne oglądanie filmików w Play (/Temat-Lockerz-Play-Accelerated-automatyczne-ogladanie-filmikow-w-Play-10557)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Lockerz Play Accelerated - Silek - 25-07-2010 16:30

Hmm to idąc tym tokiem myślenia, że Lockerz nie działa tak byśmy mieli jak najwięcej PTZ to nasuwa mi się jedno pytanie brzmiące "dlaczego dawają nam bonusy typu x2 lub x3 bądź też ostatnio 5 razy jeden filmik do obejrzenia ?" Już nie wspomne o takiej masie filmików, którą jak by się tak uprzeć to można obejrzeć nie używając żadnych skryptów. Już samo dawanie x5 było nieporozumieniem z ich strony bo chyba nie liczyli, że każdy użytkownik będzie 5 razy oglądał to samo i wtedy właśnie pokazali, że liczy się dla nich ilość wyświetleń filmików a nie czy treść do nas dojdzie. Takie jest moje odczucie.

Skoro mówisz, że można to podciągnąć za łamanie regulaminu to być może tak jest. Nie neguje, ale też nie potwierdzam. Zresztą Lockerz czasem podejmuje kroki niezgodne z jakimikolwiek zasadami i nie mówię już tutaj o głównym regulaminie, tylko to, że zdarza się im nie trzymać zasad, które ogłaszają np. na hallwayu. Dla nich reguły są giętkie i mogą je naciągać do woli a co za tym idzie LPE/LPA za miesiąc, dwa albo za rok nagle może stać się dla nich czymś niewygodnym i mogą wyciągnąć z tego konsekwencje. My tylko jesteśmy szarymi użytkownikami w ich rękach a oni robią co im się spodoba.

I tu muszę przyznać racje, gdyż w dobie niepewności tego skryptu pisanie, że jest on w stu procentach bezpieczny jest troche naciągane. Ku przestrodze innym autora tego tematu poprosiłbym (zapewne nie tylko ja) o zmiane tego zdania na, cytuję tutaj Techa "Używacie jedynie na własną odpowiedzialność!".

Tech, szanuję Twoją decyzje dt. nieużywania tego skryptu. Ale tak to już jest - nie sparzysz się na własnej skórze to sie nie dowiesz Wink Zaryzykować można i być może wkrótce dowiemy się kto z nas miał rację Wink

Serdecznie pozdrawiam.


FAQ dotyczący legalności LPA - Smerfetka - 28-07-2010 12:03

FAQ dotyczący legalności LPA

P: Czy LPA jest legalne ?
O: Prawdopodobnie TAK

P: Są na to jakieś dowody ?
O: Wiele osób pisało Emaila do Lockerz, a odpowiedzi były takie, lub podobne (kliknij tutaj). Wielu osobą, którzy używali LPA nie anulowano nagrody.

P: Kto jest za ten program odpowiedzialny ?
O: Jeszcze Lockerz nie powiedziało oficjalnie, że LPA jest legalne, więc ty jesteś odpowiedzialny w 100%

P: Co jest lepsze ? LPA czy LPE ? I dlaczego ?
O: LPA jest lepsze pod względem wydajności i dopracowania.

P: Czy jest LPA pod inne przeglądarki ?
O: Nie ma. Jest jedynie LPE pod Mozilie, lecz jest bardzo niedopracowany. Link do pobrania tutaj.


RE: Lockerz Play Accelerated - Tidus - 28-07-2010 12:44

Hmm... Wolę zostać prze LPE ,bo wiem ,że jest 100% legalne .Zresztą co daje automatyczne przełączanie filmików co zajmuje jakies pół sekundy i tak i tak captche trzeba wpisac. Na LPE też jest automatyczne przełączanie jeżeli się nie myle .


RE: Lockerz Play Accelerated - xPietrek - 28-07-2010 13:00

(28-07-2010 12:44)Tidus napisał(a):  Na LPE też jest automatyczne przełączanie jeżeli się nie myle .

Jest, ale można to wyłączyć.


RE: Lockerz Play Accelerated - kreatywny - 29-07-2010 16:23

ja z acceleratorów nie korzystałem i mam nadzieje ze lockerz nigdy do niczego u mnie sie nie przyczepi


RE: Lockerz Play Accelerated - Tech - 02-08-2010 12:11

http://a.yfrog.com/img267/2575/lpa.jpg

Teraz tylko pytanie czy Lockerz rzeczywiście potrafi to wykryć i czy kiedyś wpadnie na pomysł anulowania za to nagród..


RE: Lockerz Play Accelerated - budzik6410 - 29-08-2010 22:25

Jets moze też takie cos na mozille?


RE: Lockerz Play Accelerated - Marczyk - 29-08-2010 22:50

Yep
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/161890/


RE: Lockerz Play Accelerated - budzik6410 - 30-08-2010 09:05

dziękiSmile


RE: Lockerz Play Accelerated - KoGi - 30-08-2010 11:54

Strasznie muli ten Lockerz Play Accelerated gram w csa i mi sie gra przycina Big Grin xd wole oglądać w mozilli filmiki ale i tak + dla wszystkich leci Smile