Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[poradnik] JAk dobrze i szybko sprzedać towar na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [poradnik] JAk dobrze i szybko sprzedać towar na allegro (/Temat-poradnik-JAk-dobrze-i-szybko-sprzedac-towar-na-allegro-105567)

Strony: 1 2


[poradnik] JAk dobrze i szybko sprzedać towar na allegro - asiorek - 06-01-2015 16:11

Siemka. Tak przeglądam neta i natrafiłem na to http://allegro.pl/blagam-kupcie-ode-mnie-te-pie-e-szpilki-i4959655471.html
Pewnie nie tylko ja Big Grin

Wiec:
1. Znajdz przedmiot
2. Zrob zdjecie
3. Wymysl zachecajacy tekst !
4. Wystaw na licytacje
5. Podrzuć w kilka miejsc link do aukcji
6. Patrz jak debile licytują i zgarnij sporą kasę Big Grin

Pozdro. Ciekawe kto był tak głupi i dał za abuty warte może max 20 zł 5k zł xD


RE: [poradnik] JAk dobrze i szybko sprzedać towar na allegro - djram - 06-01-2015 16:14

przecież to logiczne ze ludzie sobie jaja robią Big Grin nic tyle nie zaplaci


RE: [poradnik] JAk dobrze i szybko sprzedać towar na allegro - asiorek - 06-01-2015 16:31

ale dobry sposób na zarobek jak by nie patrzył Big Grin


RE: [poradnik] JAk dobrze i szybko sprzedać towar na allegro - surfer0700 - 06-01-2015 16:33

Na zarobek nie koniecznie, ale na promowanie innych swoich aukcji takim 'prowo', jak najbardziej. Smile


RE: [poradnik] JAk dobrze i szybko sprzedać towar na allegro - asiorek - 06-01-2015 16:40

można by było zrobic regulamin, że licytacje sa jak najabrdziej realne , nie odwołujesz ofert, za ile wylicytujesz za tyle kupujesz Big Grin


RE: [poradnik] JAk dobrze i szybko sprzedać towar na allegro - Krakersik - 06-01-2015 17:10

No fakt widziałem to na fejsie. Ludzie to są jednak tempi albo to wina systemu... Undecided


RE: [poradnik] JAk dobrze i szybko sprzedać towar na allegro - DzejkobPL - 06-01-2015 17:13

Fajna informacja. Smile

Cytat:Witaj,
właśnie zlicytowałeś przedmiot, który sprzedaję. Proszę o dodatkowe, mailowe potwierdzenie złożenia swojej oferty na adres: [email protected]. Oferta potwierdzona mailowo jest wiążąca i w razie wycofania się z niej, mam prawo pociągnąć Kupującego do odpowiedzialności i wywiązania się z umowy. W momencie nie otrzymania maila z potwierdzeniem uważam ofertę za anulowaną i taka nie będzie brała udziału w licytacji.
Licytuj z głową. ~ Informacje od sprzedającego



RE: [poradnik] JAk dobrze i szybko sprzedać towar na allegro - asiorek - 06-01-2015 17:22

No czyli jednak byla taka informacja ;d


RE: [poradnik] JAk dobrze i szybko sprzedać towar na allegro - DzejkobPL - 06-01-2015 17:24

Jaki plagiat. :O

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=B%C5%81AGAM+%2C+KUPCIE&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-v6-sm-1-default-1209


RE: [poradnik] JAk dobrze i szybko sprzedać towar na allegro - asiorek - 06-01-2015 17:40

Pomyśleli ze jak sie raz uda to i 10 razy również ;d