Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ograniczenia FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Ograniczenia FB (/Temat-Ograniczenia-FB-105559)



Ograniczenia FB - rj7rad - 06-01-2015 14:58

Spotkał się ktoś z dożywotnim ograniczeniem konta FB?
Nie ma daty kiedy ograniczenie pisania postów oraz dołączania do grup wygasa.
[Obrazek: 5fd0d68f7ea5b.png]


RE: Ograniczenia FB - Kickster - 06-01-2015 17:27

Dozywotnim nie, jak juz to na 30 dni i nie mozna nawet lajkowac wtedy. Dozywotnie wyglada tak ze jak sie chcesz zalogowac to jest napisane "konto dezaktywowane" Jerk


RE: Ograniczenia FB - komorxd - 06-01-2015 18:24

Właśnie mam to samo nic nie mogę zrobić, ani komenta ani dołączyć do grupy, a nie widziałem aby mi wyświetliła sie jakaś blokada. Da się jakoś sprawdzić czy ma się jakąś blokadę i kiedy ona wygasa ?


RE: Ograniczenia FB - dawid161622 - 06-01-2015 18:59

Raczej nie ma czegoś takiego jak dożywotnia blokada na coś. Wydaje mi się, że blokady są na 7 i 30 dni. Po za tym dezaktywowanie konta też nie jest blokadą tylko jest następstwem nie zweryfikowania konta - np. jak wyskoczy weryfikacja na dowód to po jakimś czasie (chyba rok) jeżeli nie zweryfikujemy konta, to konto jest dezaktywowane.


RE: Ograniczenia FB - rj7rad - 07-01-2015 21:56

(06-01-2015 18:24)komorxd napisał(a):  Właśnie mam to samo nic nie mogę zrobić, ani komenta ani dołączyć do grupy, a nie widziałem aby mi wyświetliła sie jakaś blokada. Da się jakoś sprawdzić czy ma się jakąś blokadę i kiedy ona wygasa ?

Ustawienia -> panel pomocy


RE: Ograniczenia FB - Mauorycy - 07-01-2015 22:19

(06-01-2015 18:59)dawid161622 napisał(a):  Raczej nie ma czegoś takiego jak dożywotnia blokada na coś. Wydaje mi się, że blokady są na 7 i 30 dni. Po za tym dezaktywowanie konta też nie jest blokadą tylko jest następstwem nie zweryfikowania konta - np. jak wyskoczy weryfikacja na dowód to po jakimś czasie (chyba rok) jeżeli nie zweryfikujemy konta, to konto jest dezaktywowane.

Ograniczyli ten czas chyba do 30 dni (jeżeli nie logujesz się na konto w ogóle oraz gdy nie podjąłeś żadnej próby weryfikacji). Także nie czekajcie rok Big Grin


RE: Ograniczenia FB - Reszka - 07-01-2015 23:50

@[komorxd] Jeżeli możesz się zalogować na konto a nie możesz wykonywać nic na nim to na pewno jakaś blokada, mają ich cały pakiet nawet na drobne czynności jak dodawanie zdjęć czy edytowanie komentarzy pojedynczych Tongue