Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pieniadze za rejstracje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Pieniadze za rejstracje (/Temat-Pieniadze-za-rejstracje-105553)

Strony: 1 2 3


Pieniadze za rejstracje - Sebqu - 06-01-2015 13:30

Witam, posiadam fanpage na facebooku o tematyce gier i chcialbym na niego wprowadzić linki z grami typu wot i za rejestrację i akceptację emaila będę dostawał pieniądze cos jak portmmo tylko ze musi spelniac trzy warunki:
-nie trzeba miec 18lat aby przystąpić do tego programu
-Żeby rozliczal od razu podatek(nie chce.miec problemów ze skarbówka)
-i żeby byla.możliwość motywacji, tzn ze jak sie zarejestrujesz to bierzesz udzial w losowaniu jak zarejestrujesz sie w grze.
Z gory dzięki za odpowiedzi.


RE: Pieniadze za rejstracje - Artur Kusmierek - 06-01-2015 13:40

Witam,

Sprawdź program partnerski funhub.pl (moj reflink: http://pp.funhub.pl/api/click/36174 )

Pozdrawiam!


RE: Pieniadze za rejstracje - Sebqu - 06-01-2015 13:46

(06-01-2015 13:40)Artur Kusmierek napisał(a):  Witam,

Sprawdź program partnerski funhub.pl (moj reflink: http://pp.funhub.pl/api/click/36174 )

Pozdrawiam!
"4. Wydawca nieprowadzący działalności gospodarczej zobowiązany jest do podania swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, numeru PESEL, NIP oraz przesłania kopii stron dowodu tożsamości umożliwiających identyfikację osoby przez Playlink."
"4. Umowa może być zawarta wyłącznie z Wydawcą posiadającym pełna zdolność do czynności prawnych."


RE: Pieniadze za rejstracje - Kickster - 06-01-2015 13:49

No ale to normalne w afilacyjnych ze trzeba albo miec DG albo wyslac dowod chyba nie ?


RE: Pieniadze za rejstracje - Sebqu - 06-01-2015 13:52

(06-01-2015 13:49)Kickster napisał(a):  No ale to normalne w afilacyjnych ze trzeba albo miec DG albo wyslac dowod chyba nie ?
Dlatego pytam o taką co nie trzeba miec dowodu, bo jak pisalem 18lat jeszcze nie posiadam

Ew, jakbym mogl rozliczac ten podatek i co ile, bo np moglbym sobie wyplacac pieniadze co 6miesiecy i co 6miesiecy podatek odprowadzać? Tylko jak?


RE: Pieniadze za rejstracje - Juhas - 06-01-2015 14:02

To zapisz się na kogoś pełnoletniego ojca bo tak nie znajdziesz takich programów .


RE: Pieniadze za rejstracje - Stworkowaty - 06-01-2015 14:08

Nie znajdziesz motywacyjnych programów typu WoT itp. bo po prostu to im się nie opłaca... ^^ Co im po rejestracji jak nikt nie wykupi premium.


RE: Pieniadze za rejstracje - Sebqu - 06-01-2015 14:17

Yhym, to w takim razie.macie cos w czyn nie trzeba miec 18lat? A podatek.jak mam odprowadzić?


RE: Pieniadze za rejstracje - broofie - 06-01-2015 15:55

W takim razie sobie to odpusc. Albo zarejestruj sie na rodzica, nie wiem w czym problem.


RE: Pieniadze za rejstracje - Sebqu - 06-01-2015 17:17

(06-01-2015 15:55)broofie napisał(a):  W takim razie sobie to odpusc. Albo zarejestruj sie na rodzica, nie wiem w czym problem.

Ehhh tyle odpowiedzi, zadna nic nie wniosła. Ja was prosze o to czy jest jakas strona umożliwiająca dzialanie poniżej 18roku zycia, bo jakbym mógł to bym na kogos zarejestrował. Pytam sie również jak mam zaplacic od tego podatek.