Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 (/Temat-Dziennik-pracy-Tropek-BobBudowniczy64-105535)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik pracy SUB SMS - Sznurek11 - 15-02-2015 20:02

No to czekamy panowie Smile Z jakiego spambota korzystacie?


RE: Dziennik pracy SUB SMS - BobBudowniczy64 - 15-02-2015 20:19

Zapomniałem dodać - ja nie spamuję na facebooku Big Grin Kiedyś próbowałem, ale po banach na kilka kont oraz banach na linki stwierdziłem że dla mnie promocja na facebooku nie ma sensu. Jak na razie mam inne metody Smile


RE: Dziennik pracy SUB SMS - Tropek - 15-02-2015 21:22

Ja nie używam spambota, spamuję ręcznie. Dlaczego? Bo mój komp nie wytrzyma nawet tak prostego skryptu XD

Do dziennika dołączył BobBudowniczy64. Mimo tego, że zarabiamy w innych serwisach, na innych metodach i różnica między naszymi zarobkami jest ogromna, mam nadzieję, że jego obecnosć pomoże mi w systematycznej pracy, a szczególnie w tygodniu. Mimo tego, że jest ten zapierdziel w szkole zawsze mam chwilkę na pogranie w LoLa (na 5 fpsach, ale zawsze coś), dlatego postaram się ograniczyć tą rundkę, a w zamian za to popracować.

Oto podsumowanie całego tygodnia.

[Obrazek: iqkt3gr7kmc2.png]

W marcu wrócę do starego trybu pisania dziennika, tj. aktualizowanie go codziennie używając schematu, bo to chyba daje największego kopa.
Nadal zastanawiam się co robię źle, bo dopóki nie odkryję przyczyny nie będę robił nowych kont. Dzisiejszy wynik z doładowań - jakieś 15 wejść, 2 leady na +/- 50 aktywnych grup. Te 6 zł to pewnie lead z mojego starego spamu. Tak jak widzicie, jest kiepsko i mimo, iż mam w zanadrzu nową metodę nie bardzo jak mam ją zrealizować. Angry

Peace Smile i dobranoc


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - Igneel - 15-02-2015 21:31

z podsumowania tygodnia wynika, że z kolejnym dniem liczba leadów Ci wzrasta, czyli do czegoś jednak dochodzisz , piszesz, że 50 aktywnych grup a 15 wejść, może popracuj jakoś nad trafieniem do ludzi, spróbuj czegoś na co sam byłbyś w stanie się złapać


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - BobBudowniczy64 - 15-02-2015 21:33

DZIEŃ 1


Ja dzisiejszy dzień uważam za udany, popracowałem jakąś godzinkę dzisiaj (przy czym zaznaczam, że musiałem sporo popracować przez te 2 miesiące żeby mieć te zarobki przy niewielkiej pracy).

eForsa 105zł [Obrazek: vythof.jpg][Obrazek: kfmvht.jpg] + wpadły jeszcze 4 rejestracje

Zaczynam testować leadmore, jak pojawią się jakieś zarobki z tego serwisu to dam znać w dzienniku.

Cel na luty: 105/1000 zł


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - Tropek - 15-02-2015 21:38

(15-02-2015 21:31)Igneel napisał(a):  z podsumowania tygodnia wynika, że z kolejnym dniem liczba leadów Ci wzrasta, czyli do czegoś jednak dochodzisz , piszesz, że 50 aktywnych grup a 15 wejść, może popracuj jakoś nad trafieniem do ludzi, spróbuj czegoś na co sam byłbyś w stanie się złapać

W tygodniu po prostu teraz nie pracowałem, tylko weekend Big Grin Cały czas kombinujęSmile


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - Nexudus - 15-02-2015 21:55

Tropku, to jak wspolpracujemy? Smile


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - Tropek - 15-02-2015 22:01

Nie wiem jak miałaby wyglądać ta współpraca, więc jak na razie jednak zostanę przy indywidualnej pracy Tongue


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - Nexudus - 15-02-2015 22:57

Krotka pilka Smile To samo co robisz ale z landingiem i ponad 15 programow na 1 stronie jakbys mial jakies gg lepiej ci to wytlumacze Smile


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - BobBudowniczy64 - 16-02-2015 21:44

DZIEŃ 2

16.02.2015


Dzisiaj poniedziałek, a to oznacza odnowienia z eforsy Huh
Myślę że każdy z promujących na eforsie uwielbia poniedziałki ! Heart

Tak więc jak widać na screenach, dzień udany Smile

eForsa 345zł [Obrazek: 5249dr.jpg][Obrazek: 71f0ei.jpg] - tak jak myślałem wpadło jeszcze sporo, razem 46 rejestracji

Zacząłem promować także na leadmore, ale jak na razie jeszcze nic nie wpadło.

Teraz czekamy na podsumowanie Tropka Smile


Cel na luty: 450/1000 zł