Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 (/Temat-Dziennik-pracy-Tropek-BobBudowniczy64-105535)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik pracy SUB SMS - Tropek - 24-01-2015 23:05

DZIEŃ 17

Zrobiłem sobie dzisiaj dzień wolny, bo dziś wchodząc na leadmore już mnie same oczy bolały patrząc na stan konta: 0 zł... nadal czekam na odpowiedź z BOKu i mam nadzieję, że mi tą wypłatę anulują, bo trochę słabo stracić 235 zł (niemała dla mnie sumka)... masakra. Przez to nie chce mi się pracować. Dodałem dziś jedynie 20 grup do 6 kont (w sensie wysłałem prośby).


[Obrazek: dag5mz70fk2l.png]


Zarobiłem dzisiaj: 0 zł
Zarobiłem w styczniu: 235.5 zł/300 zł
Zarobiłem ogółem: 235 zł + 9.31$



RE: Dziennik pracy SUB SMS - Tropek - 25-01-2015 19:33

DZIEŃ 19

Dziś jedynie lekki spamik w 10 grupach na starym koncie. Dalej dodaję po 20-30 grup dziennie na 6 kontach, jeszcze nie zacząłem na nich spamować, więc mam nadzieję, że jakoś to będzie. Cel myślę, że zrealizuję, chyba nie będzie z tym problemu. Gorzej z tym, że stoję w miejscu Sad Totalna pustka w głowie co do nowych pomysłów gdzie mogę się promować. To tyle żali chyba. A nie, zapomniałem jeszcze. Jutro raczej dostanę odpowiedź czy anulują mi tę wypłatę czy nie. Trzymajcie kciuki.


[Obrazek: ap20l6mywxcd.png]


Zarobiłem dzisiaj: 18 zł
Zarobiłem w styczniu: 253.5 zł/300 zł
Zarobiłem ogółem: 253.5 zł + 9.31$



RE: Dziennik pracy SUB SMS - kociamber - 25-01-2015 19:52

anulują. mi na freebizie anulowali bo tak samo zrobiłem.


RE: Dziennik pracy SUB SMS - Tropek - 25-01-2015 20:10

W ogóle to powinno być jakieś ostrzeżenie przed kliknięciem w tą fakturę, no chyba że wolą cały czas te wypłaty anulować Angry


RE: Dziennik pracy SUB SMS - SylvvuuuS - 25-01-2015 22:42

Powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy SUB SMS - Tropek - 26-01-2015 09:55

(25-01-2015 22:42)SylvvuuuS napisał(a):  Powodzenia Smile

Dzięki Smile

Mała aktualizacja do posta wyżej. Anulowali mi wypłatę i mam swoje 235.5 zł na koncie. Dodatkowo przez noc wpadł lead za 6 zł ze starej niszy, możliwe, że te posty się tam jeszcze trzymają Tongue najs. Niby rekord dniówki, a i tak klapa Big Grin Ale zobaczymy co czas pokaże.


[Obrazek: dkp3qwf1xe4m.png]


RE: Dziennik pracy SUB SMS - Tropek - 26-01-2015 11:53

Macie jakieś sposoby na utrzymywanie fake kont na fb? Tzn. żeby nie banowali dołączania do grup. Padlo mi znowu 6 kont, na których jeszcze nawet nie zdążyłem pospamować.

Ja robię tak:
Robię konto z mailem takim samym jak imię i nazwisko na interii a nie jakimś trashmailu, dodaję profilowe, które nie powiewa fejkiem. Zostawiam konto na 2 dni. Potem dodaję 20 grup dziennie.

Tak wygląda cały proces. Zastanawiam się czy bardziej się nie przyłożyć do tworzenia tych kont, tzn. dodawanie się na początek do grup gdzie dodaje się znajomych i kilku dodać, polajkować jakieś fp, zdjęcie w tle. Czy to ma wpływ na bloki?

Do wszystkiego używam Tora, dodatkowo czyszczę cookies w głównej przeglądarce raz dziennie.


RE: Dziennik pracy SUB SMS - DrPrefix - 26-01-2015 12:18

A masz może konto matkę ? Big Grin
bo jak masz konto matkę to przerzucasz grupy z konta matki na te nowe konto ja każde konto jak robię to na innym emialu i do przerzucania kont matki polecam ci program "Facebook Automation" zapomniałem jego nazwy dokładnej ;D jak chcesz to napisz mi na pw za jakieś 3 minutki to ci podam link tylko że w wersji darmowe możesz po dwie grupy przerzucać Tongue.


RE: Dziennik pracy SUB SMS - Tropek - 26-01-2015 12:29

właśnie myślałem nad kontem bazą (czy tam matką), ale koniec końców go nie zrobiłem... zrobię dziś takie konto i będę je pielęgnował Jerk2 Swoją drogą, lepiej działać na Torze czy np. na drugiej przeglądarce na której nic innego nie robię? Na przykład surfuję po internecie na mozilli, a na chromie spamuję i takie tam?


RE: Dziennik pracy SUB SMS - lupek - 26-01-2015 12:48

no niezły katalog Wink(