Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AD.FLY - Zarabianie - Kliknięcia - Reklamy - Generowanie Ruchu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AD.FLY - Zarabianie - Kliknięcia - Reklamy - Generowanie Ruchu (/Temat-AD-FLY-Zarabianie-Klikniecia-Reklamy-Generowanie-Ruchu-105517)



AD.FLY - Zarabianie - Kliknięcia - Reklamy - Generowanie Ruchu - Justynka22 - 05-01-2015 20:42

Hej
Od kilku dni zaczęłam zarabiać na reklamach z kliknięć.
W ciągu 2 dni udało mi się zdobyć 6$.
Nie jest to jakoś bardzo dużo, ale... w końcu dopiero zaczynam.
Wszystko robię przez reklamy ADFLY

http://adf.ly/?id=8696747

Sposób jest prosty.
Rejestracja->Logowanie+Potwierdzenie->Uzupełnienie profilu.
Minimalna wypłata jest na PayPal chyba od 5$.
Aby zarabiać, skracamy linki do witryn różnych, a następnie tworzymy na nich ruch. Za każde wejście przez nasz skrócony link z reklamą otrzymujemy pieniądze!
Wystarczy tylko dobrze ogarnąć pomysły do tego Smile.
Polecam!
A może już korzystacie Smile?


RE: AD.FLY - Zarabianie - Kliknięcia - Reklamy - Generowanie Ruchu - Dante_/ - 05-01-2015 20:47

O adf.ly był już nie jeden temat, więc po co kolejny, no i nowy użytkownik reflink bez link normalnego, zgłoszone.


RE: AD.FLY - Zarabianie - Kliknięcia - Reklamy - Generowanie Ruchu - Justynka22 - 05-01-2015 20:56

@Dante.
Tutaj wątków jest pełno... Skąd miałam wiedzieć że już były? Jezu...
A tylko tak jeszcze zapytam, NAPRWDĘ robiąc ten topic nie mogłam podawać adresu w takiej postaci? Jakbym komuś krzywdę robiła :O...


RE: AD.FLY - Zarabianie - Kliknięcia - Reklamy - Generowanie Ruchu - matuss2 - 05-01-2015 20:57

facepalmfacepalmfacepalm


RE: AD.FLY - Zarabianie - Kliknięcia - Reklamy - Generowanie Ruchu - broofie - 05-01-2015 21:00

Po prostu to zglaszajcie. Wasze posty nic nie wnosza ani nie zmienia, reporty juz tak.


RE: AD.FLY - Zarabianie - Kliknięcia - Reklamy - Generowanie Ruchu - twnt22 - 05-01-2015 21:07

Zdanu plis...


RE: AD.FLY - Zarabianie - Kliknięcia - Reklamy - Generowanie Ruchu - pskthc - 05-01-2015 21:20

(05-01-2015 21:00)broofie napisał(a):  Po prostu to zglaszajcie. Wasze posty nic nie wnosza ani nie zmienia, reporty juz tak.

za to twój zjebany post wniósł prawie tak dużo jak ten mój teraz


AD.FLY - Zarabianie - Kliknięcia - Reklamy - Generowanie Ruchu - Klin - 05-01-2015 23:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.