Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Janusz Korwin Mikke przestaje być prezesem KNP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Janusz Korwin Mikke przestaje być prezesem KNP (/Temat-Janusz-Korwin-Mikke-przestaje-byc-prezesem-KNP-105515)

Strony: 1 2 3


Janusz Korwin Mikke przestaje być prezesem KNP - twnt22 - 05-01-2015 20:19

Janusz Korwin Mikke na konwentyklu przestał być prezesem partii, lecz w dalszym ciągu jest kandydatem na prezydenta. Nowym prezesem został Michał Marusik. Więcej informacji o konwentyklu ma być w środę.


RE: Janusz Korwin Mikke przestaje być prezesem KNP - Maersk - 05-01-2015 20:25

Smutne, lecz prawdziwe ..Sad
Fajnie ze startuje na prezydenta, ale jeszcze za wcześnie. Moim zdaniem nie ma szans na ten moment z PO i PIS. Za dużo mocherów jeszcze żyje, a za mało ludzi o poglądach prawicowych jest pełnoletnich.


RE: Janusz Korwin Mikke przestaje być prezesem KNP - twnt22 - 05-01-2015 20:27

Wiesz, oni budują zaplecze na następne lata. Kiedyś w niedalekiej przyszłości możemy mieć antysocjalistyczny, propolski rząd (dreams) /alone


RE: Janusz Korwin Mikke przestaje być prezesem KNP - daniel42na - 05-01-2015 20:31

Bardziej odpowiednią osobą byłby na pewno Jacek Wilk, wyjątkowo wygadany, kulturalny, wykształcony facet który mógłby sprawić, że ludzie zaczęli by postrzegać partię poważniej. Undecided


RE: Janusz Korwin Mikke przestaje być prezesem KNP - twnt22 - 05-01-2015 20:39

Może tak, Pan Marusik ma charyzmę, kulturalny, wygadany. Podobny do P. Wilka, lecz jest troszkę bardziej znany. Chyba dlatego wybrano go, że jest Unioposłem i byłym wiceprezesem.


RE: Janusz Korwin Mikke przestaje być prezesem KNP - Max998 - 05-01-2015 20:40

Świat się kończy.. Big Grin


RE: Janusz Korwin Mikke przestaje być prezesem KNP - twnt22 - 05-01-2015 20:56

Teraz tylko czarnoskóry papież? Jerk2
Świat się nie kończy, poznamy szczegóły i zobaczymy co się stanie.
Ja sam mam plany dołączenia do młodzieżówki, wątpię aby KNP podzieliło los UPR.


RE: Janusz Korwin Mikke przestaje być prezesem KNP - draksone - 05-01-2015 21:15

Marusik to akurat najbardziej odpowiedni kandydat.Potrafi przekonać człowieka i sprawia wrażenie nie do zagięcia.Lepszy od Marusika byłby Wipler,ale on jeszcze nie wzbudził zaufania i słusznie z resztą,za krótko jest w partii.Nie przesadzałbym też z rozłamem partii.To co się teraz dzieje na pewno czemuś ma służyć Idea


RE: Janusz Korwin Mikke przestaje być prezesem KNP - Maersk - 05-01-2015 21:20

(05-01-2015 20:27)twnt22 napisał(a):  Wiesz, oni budują zaplecze na następne lata. Kiedyś w niedalekiej przyszłości możemy mieć antysocjalistyczny, propolski rząd (dreams) /alone

Wiem o tym, ale już w tych wyborach Korwin nie ma żadnych szans. Spokojnie mógłby jeszcze poprezesowac cztery lata i wtedy


RE: Janusz Korwin Mikke przestaje być prezesem KNP - MaLiN - 06-01-2015 02:54

(05-01-2015 20:31)daniel42na napisał(a):  Bardziej odpowiednią osobą byłby na pewno Jacek Wilk, wyjątkowo wygadany, kulturalny, wykształcony facet który mógłby sprawić, że ludzie zaczęli by postrzegać partię poważniej. Undecided

Dziambor według mnie też dałby radę.