Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza SUB SMS/PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nisza SUB SMS/PPA (/Temat-Nisza-SUB-SMS-PPA-105512)



Nisza SUB SMS/PPA - Ptr. - 05-01-2015 19:26

1. Nazwa:Nisza głównie na programy partnerskie
2. Opis: Posiadam niszę, która pozwala zarabiać nam głównie przy pomocy programów partnerskich ale można pod to podpiąć ppa(można by nawet spróbować ze zwykłym ppd dociążając nieco pliki).
Co do zarobków to da się na tym zarobić a na pewno da się odrobić cenę poradnika, jednak sam zarobiłem na tym tylko 45zł, ponieważ google zjadło moją stronę.

W zależności od chęci możemy używać real contentu lub fejkowych plików.
Co do promocji to mamy trzy wyjścia:
-własna strona
-spam na stronach powiązanych z naszym towarem
-bezpośrednia reklama na stronie związanej z towarem
W przypadku dwóch ostatnich musimy liczyć się banem na tych stronach z powodu linków do programów partnerskich.

Nisze sprzedam 5 osobom ze względu na mnogość miejsc do promocji.
W razie pytań zapraszam na pw. Nie jest to poradnik, jeżeli ktoś zakupi otrzymuje nisze, miejsca do promowania jak i sposoby + moje pomysły.
3. Zdjęcia/Screeny: Brak
4. Cena:30zł na pp
5. Kontakt: pw


RE: Nisza głównie na programy partnerskie - poczmail - 06-01-2015 19:49

Otrzymałem nisze do recenzji - na wstępie muszę powiedzieć, że opis produktu w temacie w pełni zgadza się z treścią, jaką wewnątrz prezentuje. Nie jest to jakaś wielce wyszukana, o dużym zapotrzebowaniu metoda, ale przyznam, że stykam się z nią w sposób opisany w poradniku po raz pierwszy. Nawiązując do owej treści - otrzymujemy co prawda jedną stronę w Wordzie, lecz są to same konkrety; przejrzyście opisana idea działania, sposoby promocji momentami przeplatane własnymi doświadczeniami autora. Potencjał owszem istnieje, jednak kokosów bym z tego nie oczekiwał - raczej przeciętny dorobek do kieszonkowego (ze względu na stosunkowo wąski rynek odbiorców). Cenę poradnika (dobre 0,7) z pewnością da się odrobić i po odpowiednim nakładzie czasu i pracy odpowiednio ją zwielokrotnić.


Nisza SUB SMS/PPA - surfer0700 - 22-05-2015 14:12

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.