Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę (/Temat-Wartosciowe-wejscia-na-nie-wartosciowa-strone-105506)

Strony: 1 2


Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - sony07 - 05-01-2015 17:53

Witam

Od kilku miesięcy zarabiam na adsense. Strona którą prowadzę jest mało wartościowa, posiada kilka linków i reklamę google. Ruch na nią kieruję poprzez umieszczanie komentarzy zachęcających do odwiedzenia mojej strony na różnych portalach. Kilkalność w reklamy mam dosyć wysoką bo 7-8%. Chciałbym zwiększyć liczbę wejść na stronie ale od kilku miesięcy nic mi z tego nie wychodzi, mało gdzie przechodzą komentarze zachęcające to wejścia na moją stronę. Może ktoś coś doradzi skąd pozyskać odwiedziny, oczywiście komentarze dodaję co dnia.

Pozdrawiam


RE: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - PremAccHack - 05-01-2015 17:59

Kup reklama na stronach i podobnej tematyce Smile


RE: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - sony07 - 05-01-2015 18:03

Można kupić gwarantowane wejścia na stronę? Tylko nie takie, że ktoś dostaje kasę za to, że wszedł na moją stronę tylko, że wszedł bo go zainteresowała tematyka strony. Ile może kosztować takie 1000 wejść? Muszę przeliczyć czy mi się to opłaci.


RE: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - ebonkyz - 05-01-2015 21:05

Kup reklamę na stronach o podobnej tematyce - przyciągnie to odwiedzających, zaczną śledzić stronę i da sie tak zarobić Smile


RE: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - sony07 - 05-01-2015 21:23

Chodzi o to, że ta strona to śmieć i raczej na nią nikt nie wróci. Chodzi mi o jednorazowe wejścia


RE: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - PremAccHack - 05-01-2015 22:02

Nie da sie tak, kazdy by tak robil jakby mozna bylo.


RE: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - sony07 - 05-01-2015 22:08

O to chodzi, że się da. Dziennie mam około 200-300 takich wejść. Wczoraj niespodziewanie miałem ponad 1000 (przypadkiem gdzieś pewnie wszedł komentarz na większą stronę) i już całkiem ładne pieniążki zarobiłem. Stąd moje pytanie bo chciałbym mieć taką liczbę wejść codziennie lecz nie mam dostatecznie dużo stron na których przechodzą takie komentarze reklamujące moją stronę


RE: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - fryzjer - 05-01-2015 22:55

To postaraj się rozbudować stronę żeby ludzie wracali i na pewno będzie to lepiej opłacalne niż takie jednorazowe wchodzenie.


RE: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - sony07 - 05-01-2015 23:14

Jeśli rozbuduję stronę to spadnie mi CTR i CPM a po za tym nie jestem tak dobry w tej dziedzinie żeby prowadzić dobrą stronę o tej tematyce.


RE: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - fryzjer - 05-01-2015 23:54

A jakiś ruch z facebook'a na strone próbowałeś fanpage/grupy i na wykop