Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarób na Strajku :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarób na Strajku :D (/Temat-Zarob-na-Strajku-D-105482)

Strony: 1 2 3


RE: Zarób na Strajku :D - draksone - 05-01-2015 13:58

Nie dosc ich dymają ? Poje*alo was ostatnio, jakby nie bylo innych metod zarobku....


RE: Zarób na Strajku :D - broofie - 05-01-2015 14:01

Wiem kto wysyla wiec mi nie pier**l. Opisany sposob jasno mowi, ze kierujesz oferte prosto do osoby STARSZEJ, ktora prawdopodobnie potrafi tylko odbierac i pisac SMSy, a jak kazdy madry wie, subskrypcja jest wlaczona dopoki sam ktos jej nie wylaczy.
@[gutek126p] przynajmniej gimbus sie nauczy, ze w sieci nic za darmo nie ma. Starsi potraca mu kieszonkowe i bedzie mial za swoje. A taki dziadek po 70 bedzie musial wylozyc ze swoich zapewne ciezko zarobionych pieniedzy. Pomyslcie ludzie co promujecie...


RE: Zarób na Strajku :D - prololex - 05-01-2015 14:04

Wiem jak to jest być pacjentem polskiej służby zdrowia, dlatego nie chciałbym jeszcze robić problemów schorowanym ludziom którzy i tak wiele problemów na głowie Undecided

P.S Polecam oglądnąć ten filmik i go udostępnić dalej - https://www.youtube.com/watch?v=uiBEJTsV7R8


RE: Zarób na Strajku :D - Damkofr - 05-01-2015 14:09

No szczerze mówiąc to sposób jest na skraju przepaści moralnej. Jednak nie ma absolutnie co krytykować autora posta.


RE: Zarób na Strajku :D - 4funsecond - 05-01-2015 14:10

Najbardziej szokującym widokiem jaki widziałem był facet około 70 lat który trzymał palce w drugiej ręce i musiał stac w kolejce. Nie było nikogo kto mógł w tym momencie przyszyć mu palce, a ty chcesz jeszcze go doic z ostatniego grosza. Zarabiaj lepiej na gimbusach które zaszły w ciążę i szukają aborcji w necie.


RE: Zarób na Strajku :D - poczmail - 05-01-2015 14:11

Bez przesady - co innego gimbus napalony na czitowanie w przeglądarkowych gierkach albo też na nowy wygląd fejsbuka, żeby pierwszy pokazać go loszce 7,5/10 w porównaniu do schorowanych ludzi w kraju, gdzie sytuacja ze służbą zdrowia woła o pomstę do nieba. Każdy ma swoje własne sumienie i zasady moralne, ale przyznam szczerze - to gorsze nawet od fejkowych ofert pracy.


RE: Zarób na Strajku :D - Klin - 05-01-2015 14:15

Pomysl dno, moralnosc bliska zeru. Mam nadzieje ze nikt z tego nie skorzysta


RE: Zarób na Strajku :D - daniel42na - 05-01-2015 14:23

Przecież ten pomysł nie ma żadnej szansy jakiegoś realnego zysku, więc nie wiem nad czym tak dyskutujecie Wink


RE: Zarób na Strajku :D - AnnaKa - 05-01-2015 14:38

Jak daniel napisał żeby zyskać to nie wiem co trzeba zrobić.
Dla mnie pomysł bliski zarabianiu na biednych dzieciach lub ich nieszczęściu.


RE: Zarób na Strajku :D - kuba48 - 05-01-2015 14:47

Normalniem niechcem ale idem do prokuratury Big Grin

Dla pomysł całkowicie do bani.