Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarób na Strajku :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarób na Strajku :D (/Temat-Zarob-na-Strajku-D-105482)

Strony: 1 2 3


Zarób na Strajku :D - gutek126p - 05-01-2015 13:35

beszczel


RE: Zarób na Strajku :D - mumminos - 05-01-2015 13:37

Musialbym chyba nie miec serca Smile


RE: Zarób na Strajku :D - unforgivable - 05-01-2015 13:40

(05-01-2015 13:35)gutek126p napisał(a):  W Polsce jest strajk większość przychodni zdrowia jest zamknięta nie mogą dogadać się z NFZ Ludzie czekają w gigantycznych kolejkach po receptę w szpitalach bo w okolicy zamknięto przychodnie zdrowia Undecided

A co jak by taki zwykły kowalski Dostał receptę online (fake Idea) nie musiał by stać w kolejkach i td ?

Pomysł jest teraz tylko chęci Big Grin
strona www
yt
fb
i tak dalej Big Grin

nwm dokładnie ile przychodni jest zamkniętych i w jakich regionach ale trąbią od samego rana w tv o tym
Trochę kreatywność a lead się posypią
Pozdro Tongue

Pomysł dobry z viralką, ale nie, nie będę taki Smile


RE: Zarób na Strajku :D - gutek126p - 05-01-2015 13:40

Ojtam Ojtam Lol Suby są dla ludzi kreatywnych


RE: Zarób na Strajku :D - kuba48 - 05-01-2015 13:45

Ciupa na was czeka już Idea


RE: Zarób na Strajku :D - unforgivable - 05-01-2015 13:47

(05-01-2015 13:45)kuba48 napisał(a):  Ciupa na was czeka już Idea

I vice versa Lol


RE: Zarób na Strajku :D - sirgonzalo7 - 05-01-2015 13:48

Trochę trzeba mieć poczucia winy chyba, dzisiaj byłem w szpitalu 4 godziny czekałem na skierowanie u lekarza rodzinnego i jak zobaczyłem ludzi, którzy tam czekają w kolejkach to naprawdę szkoda.


RE: Zarób na Strajku :D - broofie - 05-01-2015 13:49

Co ma do tego kreatywnosc? Moze wg ciebie zarabianie na fejkowych akcjach charytatywnych tez jest w porzadku? Co jak co, ale na osobach starszych do tego prawdopodobnie biednych i chorych nie bede zarabiac, chocbym nie wiem ile z tego mial. Takim osobom trzeba na prawde pomagac a nie skubac ich z ostatniego grosza Undecided


RE: Zarób na Strajku :D - gutek126p - 05-01-2015 13:54

(05-01-2015 13:49)broofie napisał(a):  Co ma do tego kreatywnosc? Moze wg ciebie zarabianie na fejkowych akcjach charytatywnych tez jest w porzadku? Co jak co, ale na osobach starszych do tego prawdopodobnie biednych i chorych nie bede zarabiac, chocbym nie wiem ile z tego mial. Takim osobom trzeba na prawde pomagac a nie skubac ich z ostatniego grosza Undecided

hehehe Big Grin Spoko Big Grin ja na tym nie zarabiam przed chwilą wpadła mi w głowę ta nisza to napisałam

Na biednych i chory nie zarabiać
A jak na nastolatkach zarabiasz to co myślisz że oni są bogaci Big Grin
Pomyślcie chłopaki jaki Target Dobry +50 Nie każdy chory jest BIDENY Tongue
Kto nie ma sumienia niech skorzysta Big Grin


RE: Zarób na Strajku :D - unforgivable - 05-01-2015 13:56

(05-01-2015 13:49)broofie napisał(a):  Co ma do tego kreatywnosc? Moze wg ciebie zarabianie na fejkowych akcjach charytatywnych tez jest w porzadku? Co jak co, ale na osobach starszych do tego prawdopodobnie biednych i chorych nie bede zarabiac, chocbym nie wiem ile z tego mial. Takim osobom trzeba na prawde pomagac a nie skubac ich z ostatniego grosza Undecided

Czy zarabiasz na chorych to sam nie wiesz, nie wiesz kto tam z drugiej strony wysyła sms-a. Może jakiś dzieciak/osoba starsza jest chora? Albo ktoś biedny liczył na coś, a dostał tylko subskrypcję...