Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam dobrego mentora, mam doświadczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam dobrego mentora, mam doświadczenie (/Temat-Szukam-dobrego-mentora-mam-doswiadczenie-105403)



Szukam dobrego mentora, mam doświadczenie - addamek - 04-01-2015 18:08

Witam serdecznie.

Poszukuję dobrego i sumiennego mentora na stałą i poważną współpracę z obustronnymi korzyściami. W poprzednim miesiącu udało mi się samemu zarobić 1100zł na fanpagach na facebooku pracując stosunkowo mało i głównie w weekendy więc byłbym w stanie osiągnąć większy obrót. Jednakże tworzenie nowych fanpagów idzie mi obecnie gorzej, może facebook maczał znowu palce w zasięgach postów.

Jestem osobą uczciwą, pracowitą, sprytną i chętnie podejmuję nowe wyzwania, z przyjemnością poznam nowe metody zarabiania na tym serwisie i starannie będę wykonywał polecenia.

Adam


RE: Szukam dobrego mentora, mam doświadczenie - mikiniki - 04-01-2015 18:12

Nie potrzebujesz mentora, aby powielić zarobioną kwotę. Masz na forum x porządnych poradników.


Szukam dobrego mentora, mam doświadczenie - surfer0700 - 05-01-2015 11:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.