Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
antshare.net PPD i PPS wypłacalny polskie stawki (potwierdzenia)!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: antshare.net PPD i PPS wypłacalny polskie stawki (potwierdzenia)!! (/Temat-antshare-net-PPD-i-PPS-wyplacalny-polskie-stawki-potwierdzenia-105396)



antshare.net PPD i PPS wypłacalny polskie stawki (potwierdzenia)!! - madziaz05 - 04-01-2015 16:55

jestem tu nowa na forum ale chciałabym się podzielić z Wami serwisem którego tutaj nie ma, antshare.net
tabelka ze stawkami
[Obrazek: tabelka.png]

moje potwierdzenie z wypłaty:
[Obrazek: potwierdzenie.png]

serwis w 100 proc wypłacalny, wypłaty są od 10 zł, mam tez inne potwierdzenia wypłaty sprzed około 4 miesięcy, teraz zrobili możliwość wypłacenia od 10zł wcześniej było 50zł,
za poleconego użytkownika otrzymujemy 50% od każdego kupionego PREMIUM!!!!

support odpowiada dość szybko od 10-22 godziny, wypłaty robione sa praktycznie na bieżąco na paypal chociaż piszą na stronie że robią raz w miesiącu (ja pisze zawsze maila z prośbą i nie było jak dotąd problemu), wypłaty możliwe również na portfel bitcoin,

oczywiście proszę logować się z mojego reflinka Lol

link do antshare

Zarabiać możemy wrzucając np filmy które można oglądać bezpośrednio w serwisie, jest zrobiony Player filmów,

jak ktoś ma pytania do mnie to pytajcie śmiało,jak sobie coś przypomnę to dopiszę Smile ja nie narzekam na ten serwis, korzystać póki są takie warunki, bo nie ma takich nigdzie jak się orientuję,
mam nadzieje ze nie naruszyłam żadnego regulaminu tego forum.

zapomnialam dodac, maile ze strony czesto trafiaja do spamu!


antshare.net PPD i PPS wypłacalny polskie stawki (potwierdzenia)!! - yazir - 05-01-2015 02:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.