Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! (/Temat-Darmowy-kupon-5-na-Wish-com-105385)



RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - nitram - 28-01-2015 22:10

Polowanie na helikopter się rozpoczęło Big Grin


RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - kuleczka91 - 28-01-2015 22:12

(28-01-2015 22:03)asiorek napisał(a):  @[kuleczka91] Jak bym dostarczył ci konta znizyła byś mi ceny ? Big Grin

@[asiorek] A pali Ci się na już? Czy do jutra byś wytrzymał? Bo teraz oglądam film i mi się nie chce bawić w wisha, ale jutro popołudniu będę miała czas od ok 16.30 Smile Jak masz czas to wyślij mi tylko listę kont + passy na pw, a jutro to ogarnę na tyle na ile się da no i listę rzeczy, które chcesz + kolory/rozmiary Smile Kont co najmniej 6, a najlepiej 10 Tongue


RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - asiorek - 28-01-2015 22:17

@[kuleczka91] Spokojnie, na ile kpony były ważne? Big Grin
Ogarne konta i wyśle, nie spieszy mi się, bo chce zamówić sobie coś po wyplace z leadmore także jeśli się uda to na początku lutego dopiero Big Grin

Druga sprawa, czy można cene 23 obniżyć tak , żeby z 1 konta kupić 2 przedmioty za ten kupon? : D ( chyba rozumiesz Tongue)


RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - kuleczka91 - 28-01-2015 22:21

(28-01-2015 22:17)asiorek napisał(a):  @[kuleczka91] Spokojnie, na ile kpony były ważne? Big Grin
Ogarne konta i wyśle, nie spieszy mi się, bo chce zamówić sobie coś po wyplace z leadmore także jeśli się uda to na początku lutego dopiero Big Grin

Druga sprawa, czy można cene 23 obniżyć tak , żeby z 1 konta kupić 2 przedmioty za ten kupon? : D ( chyba rozumiesz Tongue)

Jak się ma szczęście to się da, bo ja tak mam na 2-3 kontach po 2 rzeczy z jednego konta. Wszystko zależy na ile przedmiot zniży Big Grin No ja mam nadzieję, że w lutym będą bony jeszcze ważne, bo chcę sobie zamówić kilka rzeczy na sell Big Grin Jak się nie mylę to kupon jest ważny przez tydzień po dodaniu do konta.


RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - draksone - 28-01-2015 22:22

@kuleczka91
Coś nie mogę obniżyć tej ceny,ten punkt dokładnie mi przeszkadza
Kod:
4. Szukasz towaru. Dodajesz go do koszyka.
Powinno Ci się wyświetlić, że odblokowano niższą cenę na okres 60 minut.
Jeżeli tak się nie stanie, usuwasz produkt z koszyka i dodajesz ponownie i tak do skutku.
Nie wyświetla mi się nic takiego,że odblokowano niższą cenę,próbowałem na 3 urządzeniach z androidem...
No i nigdzie nie mam też opcji "udostępnij 3 znajomym,aby odblokować niższą cene",po prostu samo udostępnij widze,wrzucam posta na osi czasu(tak mnie przerzuca) i cena się nie obniża.Dałabyś rade zrobić jakiś krótki filmik żeby to pokazać albo pare screenów z opisem ??


RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - SylverWolf - 28-01-2015 22:31

Nie wiem czy komuś się to przyda, ale ja zawsze marzyłem o kotku, który kradnie pieniądze (skarbonce)
https://www.wish.com/c/54a113901c3ab21aa4db7744
Oraz pendrive, który po rozłożeniu jest pumą??
https://www.wish.com/c/5497eb5f47aacf2670d9e0b4

Jak było to przepraszam Big Grin Najfajniejszy zakup to chyba i tak lensy do aparatu smartfona Big Grin


RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - kuleczka91 - 28-01-2015 22:34

(28-01-2015 22:31)SylverWolf napisał(a):  Nie wiem czy komuś się to przyda, ale ja zawsze marzyłem o kotku, który kradnie pieniądze (skarbonce)
https://www.wish.com/c/54a113901c3ab21aa4db7744

Fajna sprawa z tym kotkiem skarbonką, aczkolwiek mi niepotrzebny, bo mam żywego, który jest w stanie podkradać wszystko co znajdzie się w zasięgu wzroku Big Grin

@[draksone] odczytaj pw Smile


RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - szala1981 - 28-01-2015 22:49

(28-01-2015 22:22)draksone napisał(a):  @kuleczka91
Coś nie mogę obniżyć tej ceny,ten punkt dokładnie mi przeszkadza
Kod:
4. Szukasz towaru. Dodajesz go do koszyka.
Powinno Ci się wyświetlić, że odblokowano niższą cenę na okres 60 minut.
Jeżeli tak się nie stanie, usuwasz produkt z koszyka i dodajesz ponownie i tak do skutku.
Nie wyświetla mi się nic takiego,że odblokowano niższą cenę,próbowałem na 3 urządzeniach z androidem...
No i nigdzie nie mam też opcji "udostępnij 3 znajomym,aby odblokować niższą cene",po prostu samo udostępnij widze,wrzucam posta na osi czasu(tak mnie przerzuca) i cena się nie obniża.Dałabyś rade zrobić jakiś krótki filmik żeby to pokazać albo pare screenów z opisem ??
Wczoraj zamawiałem kilka rzeczy i próbowałem obniżyć ceny.
Z tego co zaobserwowałem to nie wszystkie przedmioty da się obniżyć - na niektóre nie skutkuje ani jedna, ani druga metoda. To czy można obniżyć cenę można, chyba, sprawdzić na starszej wersji aplikacji mobilnej - po prostu przy niektórych produktach nie pojawia się opcja obniżenia ceny przy udostępnieniu znajomym. I na te produkty nie udało mi się również obniżyć ceny na godzinę w nowszej wersji aplikacji.

I jeszcze jedna porada - warto mieć na zapas kilka kont, nawet bez dodawania do nich kuponów promocyjnych (bo jest ważny tylko 7 dni), na których zapisujemy sobie w ulubionych jakieś droższe przedmioty. Czasami pojawiają się promocje dzienne na różne przedmioty z mocno obniżoną ceną. Dzisiaj miałem na jednym koncie przecenę przedmiotu z 13$ na 9$, którą dodatkowo udało mi się obniżyć o 3$, czyli miałem cenę 6$. Niestety miałem już użyty 5$ kupon...


RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - Xelir - 28-01-2015 22:53

No to koniec kuponów Big Grin

Jakby ktoś miał na oddanie ze 2 konta po jakiejś symbolicznej kwocie to chętnie wezmę.


RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - asiorek - 28-01-2015 23:00

ma ktos konta z kuponami?! kurde. chcialem pokupować sobie roślinki i szlak plany trafił :v