Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! (/Temat-Darmowy-kupon-5-na-Wish-com-105385)



RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - kuleczka91 - 09-01-2015 02:55

Uwaga jeżeli ktoś korzysta z dodatkowych zniżek wg sposobu Dzejkoba to w momencie wybierania osób do udostępnienia im informacji o produkcie zalecam wybrania większej ilości znajomych niż trzy, bo przy wyborze 3 jest mały upust. Już 2x mi się udało przy wysłaniu do 6 osób otrzymać rabat produktu z 19: po pierwszej obniżce do 15, a ostatecznie do kwoty 4 zł poprzez wysłanie info na fb na 2 urządzeniu. W drugim przypadku z 26 zł również zbite do 4zł. Przydatne dla osób, które chcą zamówić więcej rzeczy z jednego konta Smile


RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - rr1999 - 09-01-2015 14:29

A w stan/prowincja nic nie klikać?. Czy trzeba cos wybrac?

Juz sie połapałem ze chodzi o wojewodztwo ;D

Drugie pytanie. Ile moge maksymalnie obnizyc cene korzystajac z dwóch aplikacji?


RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - kuleczka91 - 09-01-2015 15:24

Wszystko zależy od szczęścia, nie ma na to reguły ile Ci obniżą. Jednym obniży o 9 zł, drugim tylko o 5. Losowe Smile Popróbuj różnych sposobów to się przekonasz.


RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - asiorek - 09-01-2015 15:26

Czyli jeden produkt z jednego urządzenia moge obniżyć tym sposobem tylko raz ?


RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - DzejkobPL - 09-01-2015 15:28

Na jednym koncie cenę możesz obniżyć tylko raz.


RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - kuleczka91 - 09-01-2015 15:44

(09-01-2015 15:26)asiorek napisał(a):  Czyli jeden produkt z jednego urządzenia moge obniżyć tym sposobem tylko raz ?

Powiem tak. Zakładajmy, że chcesz wziąć pendrive, który jest obecnie za 26 zł. Dodasz go do ulubionych na kompie. Logujesz się na pierwszym telefonie, wbijasz w koszyk i na swojego pena. Czekasz, aż pod opcją kup pojawi się licznik z czasem ok 4min, że będziesz miała ten produkt tańszy jak klikniesz szybko kup w czasie tych 4min. Jak licznik się nie pokaże to cofiesz i wracasz i za którymś razem zaskoczy i się pokaże. Nad licznikiem klikasz kup i już jest loteria ile Ci obniżą. Może na 22, a może na 19zł. Ok zostawiasz. Logujesz się na te same konto na 2 telefonie. Wbijasz w swój koszyk i masz tam cene np. 19 (po pierwszej obniżce). Dajesz udostępnienie do ludzi na fb/g+ najlepiej dla więcej niż 3os i Ci obniży znowu, ale o ile - nie wiadomo, bo to jest loteria. Mnie nieraz obniżało z 19 na 15,11, a w nocy udało mi się na 4zł obniżyć z 15 Smile Więcej rabatu nie dostaniesz niż to co Ci wyjdzie po tych 2 zabiegach. Nawet jak usuniesz zamówienie to i tak nic z tego, bo wish zapamięta, że obniżył Ci max na 11. Jedyne co to jak cena nie odpowiada to spróbować założyć następne konto i na nim zrobić te same zabiegi, bo są różne ceny, ale po co skoro otrzymujesz bon 18 to zmieścisz się w opłacie za przedmiot i zapłacisz tylko 4-8-11zł za wysyłkę Smile


RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - rayden - 09-01-2015 16:55

Mini głośnik do iPhone, Ipad, MP3, MP4 itd. ----> https://www.wish.com/search/speaker#cid=53eb6c4f6ff2ba08f916a026


RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - Roxi5017 - 09-01-2015 20:57

Ta bransoletka po obniżkach wyniesie mnie tylko 4zł. Czyli sama wysyłka, z 22zł obniżyło na 8zł TongueP
https://www.wish.com/c/53cc2601cff9ff0efb6789c9


RE: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - asiorek - 09-01-2015 21:10

Ja taka na Ali dziewczynie kupilem za chyba 2 zl ;d


Odp: Darmowy kupon 5$ na Wish.com! - pokezaju - 09-01-2015 23:00

Pytanie, bo czytałem posty ale nie dopatrzylem się. Jeśli zakładam następne konta to co mam zmienić po za loginem i hasłem? Czy mogę skorzystać z tego samego PayPal do opłaty wysyłki? Dziękuję z góry za odpowiedz. Zależy mi bo znalazłem piękny wisiorek dla kobiety który też służy za 8gb pendrivd w kształcie serca wiec mogę jutro link wrzucić.

Wysyłane z mojego MB860 za pomocą Tapatalk 2