Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DailyMotion, perinstallbucks - zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: DailyMotion, perinstallbucks - zarabianie (/Temat-DailyMotion-perinstallbucks-zarabianie-105381)



DailyMotion, perinstallbucks - zarabianie - WuJeKuBa - 04-01-2015 12:25

Witam! Czy opłaca się zarabiać na perinstallbucks na dailymotion? tj. na YT wrzucamy jakiś filmik (typu jakiś hack), podajemy link w opisie do pliku perinstallbucks. Czy zarobki można porównać do tych jakie są na YouTube z tych leadów?


RE: DailyMotion, perinstallbucks - zarabianie - prololex - 04-01-2015 21:26

Może nie będzie takiego ruchu jak z yt, ale na pewno znajdą się zainteresowani, więc warto spróbować Smile


RE: DailyMotion, perinstallbucks - zarabianie - 9Jarek9 - 05-01-2015 11:18

Nic ci nie zaszkodzi to, że wrzucisz filmik na YT i jednocześnie tutaj. Na pewno nie można porównywać DM do YT, ale mogą tutaj jakieś instalacje wpaść, na pewno mniej niż na YT ale zawsze coś.


RE: DailyMotion, perinstallbucks - zarabianie - full2000 - 05-01-2015 12:09

Kto wie Idea Na forum był ostatnio jakiś bot do DailyMotion więc możesz spróbować i dać znać jak wyszło.


RE: DailyMotion, perinstallbucks - zarabianie - WuJeKuBa - 05-01-2015 12:30

OK, a jak jest na dailymotion. Ile filmików mogę dziennie tam dodawać na konto, aby mnie nie zbanowali lub coś w tym stylu?


RE: DailyMotion, perinstallbucks - zarabianie - 9Jarek9 - 05-01-2015 16:37

A dlaczego mają cię zbanować za dodawanie filmików? Właśnie na tej stronie o to chodzi by je tam dodawać.


RE: DailyMotion, perinstallbucks - zarabianie - Klin - 06-01-2015 03:00

Dailymotion jest bardziej przyjazne niz YT.

Mam kilka filmikow z dm na wysokich pozycjach i sie ladnie trzymaja. Jak poswiecisz pare minut wiecej na pewno nie stracisz


RE: DailyMotion, perinstallbucks - zarabianie - ebonkyz - 06-01-2015 11:31

YT raczej lepsze