Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na aplikacji sprzed 1 maja (viral) - Pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na aplikacji sprzed 1 maja (viral) - Pytanie (/Temat-Zarabianie-na-aplikacji-sprzed-1-maja-viral-Pytanie-105360)



Zarabianie na aplikacji sprzed 1 maja (viral) - Pytanie - Ideologia - 04-01-2015 09:45

Witam.

Chciałam się zapytać was czyli osób które działają na aplikacji sprzed 1 maja (udostępniają reklamy na tablicach osób zapisanych do aplikacji) czy są jakieś ograniczenia?

Tzn mam np aplikacji 6 tyś ludzi i mogę jednocześnie udostępnić na ich tablicach reklamę? jak to miarkować żeby nie dostać bana? Ile razy dziennie?

Warto aplikacje postawić na "starym" koncie Facebook czy to nie ma znaczenia?

Pytam doświadczonych osób, nie wrzucałam reklamy a nie chce dostać bana.

Chcę się maksymalnie zabezpieczyć przed banem i zablokowaniem aplikacji.


Zarabianie na aplikacji sprzed 1 maja (viral) - Pytanie - Admin - 04-01-2015 10:58

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Zarabianie na aplikacji sprzed 1 maja (viral) - Pytanie - Szrejter - 04-01-2015 22:00

Nie jestem specem, ale to zależy jak udostępnisz na czyjeś tablicy to ludzie ogarnięci będą zgłaszać i tak możesz stracić apkę na zawsze.


Zarabianie na aplikacji sprzed 1 maja (viral) - Pytanie - Artinesse - 01-03-2018 21:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.