Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promocja aktywacja za 0zł - pomaga czy przeszkadza? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Promocja aktywacja za 0zł - pomaga czy przeszkadza? (/Temat-Promocja-aktywacja-za-0zl-pomaga-czy-przeszkadza-105358)



Promocja aktywacja za 0zł - pomaga czy przeszkadza? - KarmazynowyPirat - 04-01-2015 04:49

elo elo trzy pięć zero

dzisiaj postanowiłem zobaczyć jak działa usługa sub 7,5zł z odnowieniami. Korzystając z programu downloaded podałem własny numer, wklepałem pin, dostałem sms o rozpoczęciu subskrypcji. Odczekałem chwilę i wyłączyłem subskrypcję. Ku mojemu z dziwieniu lead nie został zaliczony, a kasa z konta telefonu także nie została odjęta. Rozumiem, że to z racji tej promocji, lead wchodzi dopiero przy pierwszej otrzymanej wiadomości? Czyli kasa jest za odnowienia tylko? Czy inne subskrypcyjne modele płatności mają podobnie?


RE: Promocja aktywacja za 0zł - pomaga czy przeszkadza? - kamildv5 - 04-01-2015 07:13

Za szybko zrezygnowałeś z subskrypcji, lead jest naliczany zaraz po aktywacji po SMS'ie: "Subskrypcja serwisu HDPLAYER została rozpoczęta. (...)" Promocja "Aktywacja za 0 zł" nic do tego nie ma.
I tak to wygląda w MT HDPLAYER(7,50zł) oraz MT FREE(2,50zł), natomiast w pozostałych Premium SMS M0 należy wysłać SMS'a pod podany numer i gdy osobnik ma wystarczającą ilość pieniędzy na koncie lead jest jednorazowo naliczany.


RE: Promocja aktywacja za 0zł - pomaga czy przeszkadza? - KarmazynowyPirat - 04-01-2015 16:31

Cytat:lead jest naliczany zaraz po aktywacji po SMS'ie: "Subskrypcja serwisu HDPLAYER została rozpoczęta. (...)"

co znaczy zaraz po aktywacji po sms'ie? Odczekałem kilka minut dobrych po otrzymaniu tego sms i nic...