Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oglądacie Warsaw Shore? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Oglądacie Warsaw Shore? (/Temat-Ogladacie-Warsaw-Shore-105337)

Strony: 1 2 3 4 5


Oglądacie Warsaw Shore? - armada23 - 03-01-2015 21:58

Tak jak w temacie oglądacie? Co myślicie na ten temat? Czekacie na 3 sezon?


RE: Oglądacie Warsaw Shore? - MaLiN - 03-01-2015 22:14

To taka nieudana wersja Big Brothera i tyle Undecided


RE: Oglądacie Warsaw Shore? - armada23 - 03-01-2015 22:17

(03-01-2015 22:14)MLN napisał(a):  To taka nieudana wersja Big Brothera i tyle Undecided

No tak ale podobno duzo małolatów to oglada.. podoba sie wam to ? osobiscie spotkalem wojtka i stwierdzam ze program udawany tylko dla kasy i widowni


RE: Oglądacie Warsaw Shore? - Max998 - 03-01-2015 22:18

Największa tandeta jaką w życiu widziałem.. Taki element powinien być tępiony a nie kreowany na idoli..
Media płaczą, że młodzież staje się coraz bardziej arogancka i rozpita a sami nakręcają tę spiralę..

Oglądałem to raz w życiu chyba z 2 minuty, ciśnienie to mi chyba do 200 skoczyło tak mnie denerwowałą ta ich głupota ''bzykalnie'' itp..

I nie wiem jak coś może być udawane gdzie sex i alkohol na imprezach leje się litrami.. Undecided


RE: Oglądacie Warsaw Shore? - armada23 - 03-01-2015 22:24

(03-01-2015 22:18)Max998 napisał(a):  Największa tandeta jaką w życiu widziałem.. Taki element powinien być tępiony a nie kreowany na idoli..
Media płaczą, że młodzież staje się coraz bardziej arogancka i rozpita a sami nakręcają tę spiralę..

Oglądałem to raz w życiu chyba z 2 minuty, ciśnienie to mi chyba do 200 skoczyło tak mnie denerwowałą ta ich głupota ''bzykalnie'' itp..

I nie wiem jak coś może być udawane gdzie sex i alkohol na imprezach leje się litrami.. Undecided

Jest udawane znam uczestników na zywo i naprawde są inni jesli ktoś jezdzi na imprezy po klubach czesto tam bywaja pogadajcie z nimi i sami wam powiedza ze wszystko robia tylko dla kasy zeby publike robic. sezon pierwszy duza ogladalnosc ludzie chcieli sezon drugi i juz sie tak nie podobalo , teraz gdy gadalem z wojtkiem to sezon 3 ledwo nagrywaja bo pewnie mtv sie to nie oplaca ze wzgledu na koszty


RE: Oglądacie Warsaw Shore? - Max998 - 03-01-2015 22:33

No i dobrze, mniej niepotrzebnej tandety w TV.


RE: Oglądacie Warsaw Shore? - armada23 - 03-01-2015 22:38

Hehe aż tak to krytykujecie? Nie żebym był fan Tongue


RE: Oglądacie Warsaw Shore? - szykiryki - 03-01-2015 22:42

Ogladalam dwa odcinki, po winie, z kumpelami. Na trzezwo by nie weszlo na pewno... Podejrzewam, ze dla malolatow, dla ktorych seks jes teorytyczna materia,moze byc to pociagajace, bo nic poza "bzykaniem" i imprezami tam nie maWink, ale co kto lubi- jeden klan, drugi warsaw shore


RE: Oglądacie Warsaw Shore? - armada23 - 03-01-2015 22:47

Hehe no spoko osobiście też mi to nie przypada ale pamiętajcie że oni robią to dla kasy dla dowodu mogę podać realne namiary na ludzi z ws


RE: Oglądacie Warsaw Shore? - Max998 - 03-01-2015 22:53

Mój Boże już raz pisałeś, że to dla kasy i wystarczy. Nie musisz przy każdej odpowiedzi o tym wspominać, zadałeś pytanie czy ktoś to ogląda to ludzie Ci odpowiadają.. facepalm