Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PaidVerts (/Temat-PaidVerts-105291)



PaidVerts - xgmndgh - 03-01-2015 14:16

Witam,
pewnie jest już gdzieś na forum wątek o tej stronie - ja jestem nowy i nie znalazłem jak dotąd, więc postanowiłem coś od siebie napisać na ten temat.

Mianowicie - jak w temacie - PaidVerst jest jak na razie MOIM zdaniem jednym z najbardziej obiecujących buxów. Działanie polega na tym, że dziennie dostajemy 8 reklam (30s - przy czym można przerzucić zakładkę i klikać jednocześnie inne reklamy Tongue) za które otrzymujemy tzw BAP (25 za jedną). BAP to punkty, które kumulujemy na swoim koncie i w zależności od ich ilości wchodzimy na kolejne progi (progi niżej) punktowe, co daje nam możliwość otrzymywania lepiej płatnych reklam. I tu dodam, że właśnie po za reklamami za BAP są również reklamy za $$, przy czym ich dzienna ilość i ich stawki zależą od tego na jakim progu BAP się znajdujemy. Tu też taka sprawa że każda reklama za $$ w zależności od wartości zabiera BAP (20 BAP to $0,01), czyli jeśli mamy uzbierane 1000 BAP i dzienne naliczenie przyzna nam 4 reklamy o wartości $0,01 to zostanie nam 920 BAP.

BAP Group 1 ........ 1600 to 12000
BAP Group 2 ........ 12000 to 24000
BAP Group 3 ........ 24k to 48k
BAP Group 4 ........ 48k to 96k
BAP Group 5 ........ 96k to 180k
BAP Group 6 ........ 180k to 360k
BAP Group 7 ........ 360k to 720k
BAP Group 8 ........ 720k to 1.5m
BAP Group 9 ........ 1.5m to 3m
BAP Group 10 ....... 3m to 6m
BAP Group 11 ....... 6m to 20m
BAP Group 12 ....... 20,000,000+
BAP Group 13 ....... 50,000,000+
BAP Group 14 ....... 100,000,000+

Oczywiście z 25x8 (200BAP dziennie) nie dojdziemy do progu (grupy) 14, to też każdego zdobytego dolara możemy zainwestować w kampanię reklamową. Za kupno takiej reklamy dostajemy 3100 BAP i reklamujemy co chcemy, nawet inne buxy z naszych reflinków. Wartość zakupionej kampanii to 2000 BAP, więc do przodu jesteśmy 1100 BAP. Oczywiście jest również możliwość polecania, gry hazardowe za BAP i inne. Od jakiegoś czasu jest również możliwość inwestowania zarówno kasy jak i BAP w akcje i w zależności od tegoż rynku i refleksu można ładnie zarobić.

To wszystko tak w skrócie i pewnie bardzo chaotycznie napisałem, ale proszę pisać w komentarzach, odpowiem na wszelkie pytania - są pewnie też inni którzy znają tą stronę i również (mam nadzieję ;p) podzielą się doświadczeniem Wink


Tu jest link czysty:
http://www.paidverts.com/register.html

A na koniec oczywiście nie omieszkam poprosić aby Ci których zainteresowałaby ta strona rejestrowali się z mojego reflinku (do czego oczywiście nie zmuszam:
https://www.paidverts.com/ref/xgmndgh

Swoją drogą wszystkim nowym polecam czytać regulamin Tongue bo sam zapomniałem ;d


RE: PaidVerts - dawid161622 - 03-01-2015 14:20

To słabo szukasz jeśli nie znalazłeś.
Do widzenia!


RE: PaidVerts - Lamojednorożec - 03-01-2015 14:22

I kolejny Twój post zgłoszony za niewystarczającą ilość postów na reflink Big Grin


RE: PaidVerts - xgmndgh - 03-01-2015 14:23

właśnie usuwam, ale no trudno Tongue


PaidVerts - Klin - 03-01-2015 15:00

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.