Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
POMOCY!! (daje reputy) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: POMOCY!! (daje reputy) (/Temat-POMOCY-daje-reputy-10529)



POMOCY!! (daje reputy) - Arekxxl - 19-07-2010 14:58

Witam, ostatnio sprzedałem na allegro itemki z gry Tibia. Typ zapłacił, podał swoje dane w grze, ja wysłałem mu przedmioty a on teraz pisze że ich nie dostał i wystawił negatywa!

Powiedział też że zgłosił to na policję

ps. te przedmioty kupił za 60zł chociaż wysłał tylko 42
co mam zrobić?


RE: POMOCY!! (daje reputy) - adik0070 - 19-07-2010 15:19

Masz to jakoś udokumentowane, że mu je wysłałeś?


RE: POMOCY!! (daje reputy) - Arekxxl - 19-07-2010 15:36

Ale to jest w grze Smile zadnych potwierdzen nie ma.

takim wirtualnym czyms wyslalem:
[Obrazek: parcel.gif]


RE: POMOCY!! (daje reputy) - paskur - 19-07-2010 16:08

Mówisz, że zapłacił zbyt mało? No to masz dużego plusa jakby zgłosił to na policje,
ale nie wydaje mi się, pewnie to jakiś dzieciak i straszy.
Poszedł na policje i powiedział że mu w tibi itemów nie wysłałeś? LoL

Gorzej jak to naprawdę zgłosi bo pewnie itemów nie można sprzedawać, często dopisują w aukcjach że jest to własność serwisu a sprzedaje się czas poświęcony na ich zdobycie - ale czy to coś daje to już by się spytać tyndyka przydało Smile


RE: POMOCY!! (daje reputy) - pkrecik6 - 19-07-2010 16:15

Po pierwsze to jest gra tylko .
Po drugie zapłacił za mało.
Po trzecie on mógł wyrzucić te itemki i takim argumentem mozesz sie kierować.
A po 4 to już niszczy powyższe co kur** policje obchodzi że jakiemuś kolesiowi ktoś nie przesłał itemków oni mają wyjeb*** na kradzieże, kłutnie a co dopiero na jego obsra** itemki w tibii .


TIBIA Śmierdzi.


RE: POMOCY!! (daje reputy) - Admin - 19-07-2010 16:18

po 5te zbyt mala szkodliwosc spoleczna zeby ktokolwiek sie tym zajął.


Jesli faktycznie wyslales te przedmioty to nawet gdyby kosztowaly 5000 zl nie martwilbym sie, gdybys miał mieć przez to jakieś problemy zarzadalbym by na ich koszt sprawdzili to przez CIPSOFT (na pewno by się dało) co w 100%tach potwierdzilo czy taka transakcja miała miejsce by Twoją niewinność.


RE: POMOCY!! (daje reputy) - MareKSG - 19-07-2010 18:34

Tak jak mówi Admin, zbyt mała szkodliwość społeczna. By policja ruszyła swoje cztery literki przedmiot musiałby mieć wartość powyżej 200 zł bodajże. Nie przejmuj się nim, po prostu go olej Wink Też miałem podobną sytuacje, że koleś niby zgłosił sprawę na policji a do dzisiaj policji u mnie nie było (zgłoszenie ponad 3 lata temu Tongue).

Jaki z tego morał? Kradnijcie wszystko co ma wartość poniżej 200 zł Big Grin

Cytat:TIBIA Śmierdzi.

chłopak dobrze gada Big Grin


RE: POMOCY!! (daje reputy) - Arekxxl - 19-07-2010 23:52

Dzieki chłopaki Smile Duze plusy za ten kamien z serca


RE: POMOCY!! (daje reputy) - tyndyk23 - 20-07-2010 13:55

Uwielbiam takie rozwiązywanie stanów prawnych na czuja jka tutajBig GrinBig Grin


RE: POMOCY!! (daje reputy) - paskur - 20-07-2010 13:58

A nie jest czasem tak że tibia zakazuje sprzedaży ich własności i sam mógłbym mieć problemy? A nie żeby mu jeszcze cipsoft sprawdzał?