Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada (/Temat-Buty-z-aliexpress-zakup-dla-siebie-nie-handel-porada-105288)

Strony: 1 2


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - asiorek - 03-01-2015 17:13

Tak tak , mówisz serio ?;d


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - verona - 14-05-2015 12:00

Ja j*bie facepalm

Co do tematu, to jeżeli aliexpress ma np. cenę o wiele wiele niższą to chyba warto zaryzykować. Ja w ostatnim miesiącu zamówiłem kilkadziesiąt paczek (z tym że bardzo małych i o niskich wartościach) i nie było żadnych problemów. Pamiętam jednak, że kiedyś zamawiałem jakąś za kilkadziesiąt dolarów, to na paczce była wartość kilku $ Wink Nawet jeśli by mnie kiedyś chińczyk oszukał, lub by UC coś się pluł z VAT'em czy cłem, to by mnie to jakoś bardzo nie obeszło, ponieważ TO SAMO na allegro znajdowałem w cenach 2x, 3x czy nawet 5x wyższych + koszt wysyłki, więc ewentualnie stracone paczki i tak by się zwróciły z nawiązką.
Sam musisz ocenić jak wygląda sprawa ceny tych butów w porównaniu z allegro, bo tak jak poprzednicy pisali, wszystko może zależeć od UC i danego celnika.


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - mamrocik - 16-05-2015 11:38

Kumpel zamówił podróbke Rolexa 60$ Jerk , Małe chińskie rączki zdziałają cuda. Bez żadnych dodatkowych opłat Huh . Też zamówiłem.


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - amb - 29-05-2015 02:33

60$ to na bogato. ;-)

Ja kiedyś zamówiłem stamtąd na próbę zegarek za niecałego dolara (w tym przesyłka!). No i przyszło, chociaż na trzeźwo raczej nikt by go nie nosił.


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - R4z3l - 08-06-2015 09:57

Zamawiałem już parenaście par butów o wartości od 15 do 60 dolców i nie ma miałem żadnych problemów na celnym. Jeśli zamawiasz jedną parę to ryzyko, że ktoś się tym zainteresuje jest niewielkie. Tak więc spokojnie możesz kupować. Pamiętaj tylko o tym, aby nie zamawiać w jednej przesyłce więcej niż 1 pary, i najlepiej poprosić o przesyłkę bez pudełka bo jest mniejsze ryzyko, że się czymś takim zainteresują. Polecanych sprzedawców i pare recenzji z zakupów masz tutaj: http://www.zakupyzaliexpress.pl/

W razie dalszych pytań służę pomocą, piszcie śmiało.


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - danielh988 - 08-06-2015 10:21

zamawialem Nike flyknit max 2015. szybko doszło bez cła i bez zarzutow


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - Mercz - 08-06-2015 18:14

@[danielh988] zapadasz link i ile szło?Wink
DziękiSmile


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - Uzumaki92 - 08-06-2015 18:35

Zamawiałem wielokrotnie, swego czasu handlowcem air maxami i jak najbardziej polecam Smile


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - danielh988 - 08-06-2015 20:14

juz ich nie ma w tym sklepie ale szło około 4 tygdonie. nie sugeruj sie znaczkami na butach bo w rwali sa one normalne Smile
[Obrazek: image.jpg]


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - julkan - 28-06-2015 13:36

tzch.pl to to samo tylko tam juz za nic nie płacisz