Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada (/Temat-Buty-z-aliexpress-zakup-dla-siebie-nie-handel-porada-105288)

Strony: 1 2


Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - asiorek - 03-01-2015 13:57

Siemka. Znalazłem kilka ciekawych ofert butów. Chciałem jedna z nich zamówić ale naczytałem sie troche o tych clach vatach i innych celnikach no i troche cyk jest.. Moje pytanie brzmi: Jakie sa szanse na dostanie dodatkowych opłat ? Czy ktos z was kiedys zamawial i zatrzymali mu paczke bo fejk etc ? Zaznaczam ze buty nie idą na handel tylko dla siebie Wink


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - DzejkobPL - 03-01-2015 13:58

Za ile dolarów te buty? Wtedy można ocenić, czy możesz trafić na vat i/lub cło Smile


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - asiorek - 03-01-2015 14:01

Do 50$ jedne za 30 jedne za 48 , dobiorę odpowiednia ofertę byle by sie od cla i vatu uchronić xd


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - bolo9797 - 03-01-2015 14:55

Z tego co pamietam to zwolnione od cla sa towary o wartosci poniżej 22euro.
Z opłaty VAT jest się zwolnionym jeżeli kwota zamówienia nie przekroczyła 45 euro.


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - asiorek - 03-01-2015 15:01

Czyli jak liczę buty za 48,$ odpadają ?


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - karol002 - 03-01-2015 15:20

Sprzedawcy czesto zanizaja wartosc przesylek, przewaznie o tym pisza w opisie aukcji.


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - asiorek - 03-01-2015 15:31

Mogl byś zapodac jakiś przykład ?


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - bolo9797 - 03-01-2015 15:34

To zalezy tez od szczescia. Ja np zamawialem z chin przekazniki,atmegi i inne elektroniczne smieci za 290 zl i nic do placenia nie dostalem.


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - asiorek - 03-01-2015 15:44

No wlasnie i dlatego tez sie boje ;p a w razie dodatkowych kosztow to moge odmówić odebrania przesyłki ?


RE: Buty z aliexpress zakup dla siebie nie handel, porada - smagalaz - 03-01-2015 15:56

Zawsze możesz odmówić, szczególnie jak UC złapie paczkę z podróbkami adresowaną na Ciebie.