Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal - warunki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal - warunki (/Temat-Paypal-warunki-105282)



Paypal - warunki - Rymu - 03-01-2015 12:37

Witam, zawsze korzytałem z platform takich jak skrill i nie potrzebowałem paypala teraz jednak się przyda mam kilka pytań.

1. Jak wygląda weryfikacja konta na paypal
2. Dostajemy jakieś listy do domu lub telefony? Tak jest np na bet365 więc wole zapytać.


RE: Paypal - warunki - Majka - 03-01-2015 12:38

1. Wysyłasz skan dowodu + jakiegoś rachunku np za prąd
2. Nie


RE: Paypal - warunki - Rymu - 03-01-2015 12:54

A co jeżeli ja nie płace rachunków? Tylko inne osoby


RE: Paypal - warunki - twardy - 03-01-2015 12:54

1. Konto weryfikujesz poprzez dodanie rachunku bankowego do konta, jesli przekroczysz ~10000zl zlotych wplywow/rok to dowod + jakis rachunek


RE: Paypal - warunki - Rymu - 03-01-2015 13:01

Czyli jak nie plące żadnych rachunków bankowych to nie ma szans na weryfikacje? obory max 2000 na rok do drobnych zakupów potrzebuje paypala


RE: Paypal - warunki - Majka - 03-01-2015 13:06

(03-01-2015 13:01)Rymu napisał(a):  Czyli jak nie plące żadnych rachunków bankowych to nie ma szans na weryfikacje? obory max 2000 na rok do drobnych zakupów potrzebuje paypala

Możesz dodać rachunek bankowy albo kartę kredytową.
I tak po jakimś czasie prawdopodobnie będą chcieli skany nawet jak nie osiągniesz ~10000



---- https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/security/buy-verificationfaq


RE: Paypal - warunki - Rymu - 03-01-2015 13:21

(03-01-2015 13:06)Majka napisał(a):  
(03-01-2015 13:01)Rymu napisał(a):  Czyli jak nie plące żadnych rachunków bankowych to nie ma szans na weryfikacje? obory max 2000 na rok do drobnych zakupów potrzebuje paypala

Możesz dodać rachunek bankowy albo kartę kredytową.
I tak po jakimś czasie prawdopodobnie będą chcieli skany nawet jak nie osiągniesz ~10000



---- https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/security/buy-verificationfaq

Chodzi o to że nie posiadam aktualnie ważnego knta bankowego i w przeciau kilku tygodni ine zamierzam go zakladać mam tylko Skrilla obecnie.


RE: Paypal - warunki - Majka - 03-01-2015 13:23

(03-01-2015 13:21)Rymu napisał(a):  
(03-01-2015 13:06)Majka napisał(a):  
(03-01-2015 13:01)Rymu napisał(a):  Czyli jak nie plące żadnych rachunków bankowych to nie ma szans na weryfikacje? obory max 2000 na rok do drobnych zakupów potrzebuje paypala

Możesz dodać rachunek bankowy albo kartę kredytową.
I tak po jakimś czasie prawdopodobnie będą chcieli skany nawet jak nie osiągniesz ~10000



---- https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/security/buy-verificationfaq

Chodzi o to że nie posiadam aktualnie ważnego knta bankowego i w przeciau kilku tygodni ine zamierzam go zakladać mam tylko Skrilla obecnie.
To zostaje założyć na rodzica konto


RE: Paypal - warunki - Rymu - 03-01-2015 14:59

na Stronie paypal znalazłem coś takiego

Po założeniu konta PayPal możesz wysyłać pieniądze do dowolnych osób dysponujących adresem e-mail.
Ze względów bezpieczeństwa ustaliliśmy jednak roczny limit wysyłania, który możesz usunąć poprzez zweryfikowanie swojego konta PayPal.
Aby uzyskać status Zweryfikowany, zaloguj się do swojego konta PayPal i kliknij łącze Zweryfikuj konto na stronie Opis konta. Wykonaj podane czynności, aby zakończyć proces weryfikacji.


Orientujecie się do jakich kwot jest ten limit? Mój problempolega na tym że potrzebuje przelać 15zł z uwal.pl na paypala i potem z paypala na MTV.

Napisałem do supportu ale pewnie sporo poczekam więc wole zapytaj tutaj Was

@ edit: eh To chyba tylko możliwośc przelewania kasy z Paypala na innego paypala


RE: Paypal - warunki - marcel_kk - 03-01-2015 15:19

1.Zweryfikowanie konta PayPal polega na dodanie rachunku bankowego lub karty kredytowej.
Na podany rachunek bankowy PayPal wysyła dwa drobne przelewy, które potem wpisujesz na koncie PayPal w odpowiednie rubryki, wtedy możesz cieszyć się kontem zweryfikowanym.
2.Kolejna weryfikacja pojawia się kiedy zbliżysz się do obrotu rocznego około 10 tyś zł,
wtedy wymagają scanu dowodu osobistego + wyciągu z banku lub imiennego rachunku za prąd, gaz, tela itp.
3.Konto PayPal jest dla osób pełnoletnich, rejestracja i korzystanie z konta PP nie będąc pełnoletnim
niesie pewne ryzyko, gdyż firma PayPal będąc instytucją finansową nader często nakłada blokady
i sprawdza wiarygodność użytkowników.