Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BlueGhost - Nie płać mandatów za prędkość - PP (89zł za lead lub 5 gr za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: BlueGhost - Nie płać mandatów za prędkość - PP (89zł za lead lub 5 gr za klik) (/Temat-BlueGhost-Nie-plac-mandatow-za-predkosc-PP-89zl-za-lead-lub-5-gr-za-klik-105262)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: BlueGhost - Nie płać mandatów za prędkość - PP (89zł za lead lub 2 gr za klik) - daniel42na - 03-01-2015 03:22

Jak Wam za mało i uważacie, że powinniście mieć więcej, to promujcie system PPS z prowizją za sprzedaż a ten ruch który wygenerujecie przyniesie dużo większe zyski niż stawka PPC.
Serwis nigdy nie da Wam więcej w systemie PPC niż w PPS.

Rozumowanie na zasadzie "Prowizja sie nie opłaca bo sprzedaż musi być duża. Płaska stawka za klik to jest to! Nie musze martwić się o jakość ruchu" jest sprzeczne z logiką, bo serwis ma gdzieś wasz ruch, liczy się tylko sprzedaż. Jeśli tej nie będzie to nie dostaniecie pieniędzy a wasz ruch zostanie uznany za śmieciowy. Jeśli konwersja będzie zadowalająca dla serwisu na tyle aby wypłacić Wam pieniądze w systemie PPC, to wiedzcie że ominęło Was więcej pieniędzy, które moglibyście mieć gdybyście wybrali system prowizyjny.
Ponadto, wybierając system PPC (nawet jeśli wykupicie gdzieś reklamę) nie macie żadnej gwarancji, że Wasz ruch nie zostanie uznany przez serwis za śmieciowy.

Wspominaliście o serwisie tanieaukcje - wystarczy rzucić okiem na tamten temat i wyłapać różnice w zarobkach osób promujących PPC vs. PPS. Wink


RE: BlueGhost - Nie płać mandatów za prędkość - PP (89zł za lead lub 2 gr za klik) - Joanna M. - 03-01-2015 03:45

W zwiazku ze sporym zainteresowaniem, podnieślimy tymczasowo stawkę do 5 groszy za unikalne kliknięcie.

Jednak jeżeli wygenerowane statystyki nie będą zadowalające będziemy zmuszeni obniżyć stawkę.

Nie zgadzam się, że należy się ograniczyć wyłącznie do kierowców, jednak tych w 2011 roku bylo w Polsce 20 mln. Czyli statystycznie co 2 Polak ma prawo jazdy Smile

Źródło : http://www.olimpjazda.pl/prawo-jazdy-w-polsce-rzut-oka-na-statystyki/

A każdego roku około milion osób płaci przynajmniej 1 mandat za przekroczenie prędkości.

Zgadzam się z przedmówcą, że program za sprzedane urządzenie jest dużo bardziej atrakcyjniejszy Smile

Joanna.


RE: BlueGhost - Nie płać mandatów za prędkość - PP (89zł za lead lub 5 gr za klik) - Kickster - 03-01-2015 04:16

Dzisiaj bujne jedna promocje na klikach, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak na tanichaukcjach pieniadz dobry to i tu moze sie cos ukula.


RE: BlueGhost - Nie płać mandatów za prędkość - PP (89zł za lead lub 5 gr za klik) - patulsky1337 - 03-01-2015 05:37

Super, zarejestruję się i po próbuje coś wypromować...

a tak swoją drogą, ma ktoś to urządzenie? Działa? Brzmi ciekawie Jerk2


RE: BlueGhost - Nie płać mandatów za prędkość - PP (89zł za lead lub 5 gr za klik) - Fricooo - 03-01-2015 08:57

Wyplaty rowniez na PayPal czy tylko konto bankowe?


RE: BlueGhost - Nie płać mandatów za prędkość - PP (89zł za lead lub 5 gr za klik) - Voldir - 03-01-2015 10:52

(03-01-2015 03:45)Joanna M. napisał(a):  W zwiazku ze sporym zainteresowaniem, podnieślimy tymczasowo stawkę do 5 groszy za unikalne kliknięcie.

Jednak jeżeli wygenerowane statystyki nie będą zadowalające będziemy zmuszeni obniżyć stawkę.

Nie zgadzam się, że należy się ograniczyć wyłącznie do kierowców, jednak tych w 2011 roku bylo w Polsce 20 mln. Czyli statystycznie co 2 Polak ma prawo jazdy Smile

Źródło : http://www.olimpjazda.pl/prawo-jazdy-w-polsce-rzut-oka-na-statystyki/

A każdego roku około milion osób płaci przynajmniej 1 mandat za przekroczenie prędkości.

Zgadzam się z przedmówcą, że program za sprzedane urządzenie jest dużo bardziej atrakcyjniejszy Smile

Joanna.

A do kogo miałbym jeszcze kierować urządzenie skoro ono jest stricte anty-radarowe?

Oczywiście że PPS jest bardziej opłacalne niż PPC bo na tanich aukcjach tak było ale to są zupełnie dwie inne bajki. Na tanie aukcje może sobie wejść byle gim nawet i z ciekawości zawołać od rodziców 25 zł i wpłacić z czego My dostaniemy prowizję w wysokości 12.50 zł. Ktoś może będzie miał nadzieję że coś tam wygra. Może jakiś laptop, telewizor? Dlatego porównywanie tych 2 programów partnerskich, mija się z celem. Tutaj sprawa ma się zupełnie inaczej bo to konkretne urządzenie dla kierowców.

Troszkę statystyk? Należy wziąć również pod uwagę fakt że przez te 3 lata od 2011 roku, jednak 2 mln Polaków niestety wyemigrowało. Ilu mamy również niedzielnych kierowców? kierowców którzy posiadają prawa jazdy a nie posiadają samochodu bo dotknął ich kryzys związany z miejscem zatrudnienia? Ja np. nie kupiłbym takiego urządzenia bo w byle średniej jakości nawigacji w tej chwili masz oznaczone na GPS'ie każdy jeden fotoradar. Nawet w Mojej Lumii 520 jest taka funkcja. Zainwestowałem w CB radio i jeszcze żaden na suszare mnie nie złapał. Nie wiem po prostu wg. mnie, kierowcy który jeździ aktywnie od 4 lata robiąc miesięcznie jakieś 2-3 tys kilometrów, takie urządzenie byłoby zbędne. Nie ma co tutaj sugerować się statystykami.

Dostałem jedynie kiedyś mandat za parkowanie na miejscu inwalidzkim ale to tylko dlatego że już babcie mam starszą, troszkę schorowaną i podjechałem pod sam sklep a że tam było miejsce no to.... Mandatu nie płaciłem a ściągnęli sobie sami ze zwrotu ze Skarbówki pół roku później chyba z odsetkami w wysokości nie całych 5 zł.

PS. Jak ogarnę poważniejsze grono odbiorców to coś zadziałam w tym temacie.


RE: BlueGhost - Nie płać mandatów za prędkość - PP (89zł za lead lub 5 gr za klik) - bekowapl - 03-01-2015 11:35

Cena trochę duża jak na możliwości Jana Kowalskiego, no ale spróbuję, moze akurat Smile


RE: BlueGhost - Nie płać mandatów za prędkość - PP (89zł za lead lub 5 gr za klik) - aero2 - 03-01-2015 11:43

Złapał ktoś już leada za 89 zł?


RE: BlueGhost - Nie płać mandatów za prędkość - PP (89zł za lead lub 5 gr za klik) - Adriano42 - 03-01-2015 12:00

W jakim czasie realizujecie wypłaty?

Serwis całkiem ciekawy, chętnie po testuje Smile


RE: BlueGhost - Nie płać mandatów za prędkość - PP (89zł za lead lub 5 gr za klik) - Blackers - 03-01-2015 12:22

nie bardzo rozumiem o co chodzi? Klik jak to klik ktoś wejdzie w link i dostajemy 5 gr tak? Ale jak łapać leada?