Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam pakiet 5 kont na facebook z grupami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam pakiet 5 kont na facebook z grupami (/Temat-Sprzedam-pakiet-5-kont-na-facebook-z-grupami-105261)



Sprzedam pakiet 5 kont na facebook z grupami - yoshimura - 03-01-2015 00:52

Witam mam do sprzedania pakiet 5 sztuk kont fb ze stażem!

Uwaga !!! sprzedaję jedynie cały komplet za 15zł ( 5 kont )

1.Nazwa przedmiotu : Konta Facebook ze stażem , grupami i znajomymi
2.Opis przedmiotu : Konta zweryfikowane telefonicznie i mailowo . Od 7 do 15 grup na każdym koncie , każde konto było robione z innych realnych ip profil wypełniony w 100% , na każdym koncie jest po 5-10 lajków ( by profil wyglądał realnie ) ze znajomymi
3.Staż : około 2 tygodni
4.Znajomi : od 20 do 50 znajomych na każdym koncie .
5.Zdjęcia : profilowe i zdjęcie w tle
6.Kontakt : PW lub gg - 36049237
7.Cena : 15zł / komplet [czyli 3zł sztuka] (sprzedaję tylko komplet bo zależy mi na czasie)
8.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal



RE: Sprzedam pakiet 5 kont na facebook z grupami - Kickster - 03-01-2015 01:02

biorę


RE: Sprzedam pakiet 5 kont na facebook z grupami - yoshimura - 03-01-2015 01:06

@[ Kickster] ok nie ma sprawy tylko że teraz jestem na tel i leżę w łóżku a dane do kont mam na kompie.Napiszę jutro na pw ok. 12nastej.


RE: Sprzedam pakiet 5 kont na facebook z grupami - Kickster - 03-01-2015 01:09

ok, tez napisalem pw Smile Będziemy w kontakcie. Dobranoc Big Grin


Sprzedam pakiet 5 kont na facebook z grupami - surfer0700 - 03-02-2015 13:34

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.