Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiany i nowe funkcjonalności - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-50)
+----- Wątek: Zmiany i nowe funkcjonalności (/Temat-Zmiany-i-nowe-funkcjonalnosci-10526)



Zmiany i nowe funkcjonalności - rosa1822 - 19-07-2010 14:15

Cytat:W dniu dzisiejszym wprowadziliśmy kilka przydatnych zmian.

Historia zadań.
W menu po lewej stronie znajduje się Historia zadań. Dzięki niej będziecie mogli sprawdzić 20 ostatnich zakończonych zadań, jak również porównać swoje odpowiedzi z poprawnymi odpowiedziami.

Moje posty na forum.
W menu po lewej stronie znajduje się również odnośnik "Moje posty na forum". Możecie tam sprawdzić historię swoich 20 ostatnich postów razem z ich statusem.

Wysyłka nagród.
Z przyczyn od nas niezależnych wysyłka niektórych nagród uległa opóźnieniu. Część nagród została wysłana, większość pozostałych zostanie wysłana dzisiaj, natomiast na koszulki będzie trzeba poczekać kilka dni. Przepraszamy Was za te opóźnienia - w przyszłości nie dopuścimy już do takiej sytuacji.

III edycja Zagadkowej Orbity.
22 lipca 2010 o godzinie 15:00 rozpocznie się III edycja Zagadkowej Orbity - wkrótce podamy więcej informacji.

Nowa formuła restocków
Wciąż pracujemy nad nową formułą restocków i prosimy Was o jeszcze trochę cierpliwości.

Podpis na forum
Zupełnie nową funkcjonalnością jest wprowadzenie podpisu na forum. Opcja ta dostępna jest tylko dla kont elite. W dziale Mój profil możecie wprowadzić swój podpis, który ukaże się pod każdym waszym postem na forum.



RE: Zmiany i nowe funkcjonalności - Rumcajs93 - 19-07-2010 18:16

no i jeszcze jakby ktoś nie zauważył losowo zmienia się kolejność odpowiedzi: teraz trzeba sprawdzać polecenia...