Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie konta FB najlepsze do spamu ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jakie konta FB najlepsze do spamu ? (/Temat-Jakie-konta-FB-najlepsze-do-spamu-105255)



Jakie konta FB najlepsze do spamu ? - Reszka - 02-01-2015 22:16

Jakie cechy według was powinno mieć konto FB aby wytrzymać jak najwięcej spamu bez blokady?
Co waszym zdaniem najczęściej powoduje blokady i weryfikacje ?
Jak zabezpieczacie się podczas waszej codziennej pracy aby jak najmniej ich stracić?
Czy według was jest większa różnica między kontami rocznymi, dwuletnimi a trzyletnimi i więcej?

Zapraszam każdego do napisania choćby jednego szczegółu który Twoim zdaniem jest ważny ? Smile


RE: Jakie konta FB najlepsze do spamu ? - dawid161622 - 02-01-2015 22:34

Według mnie im konto starsze, tym jest bardziej wiarygodne. Ogólnie najlepsze jest takie co ma:
1. Staż
2. znajomych,
3. zdjęcia,
4. jakieś posty
5. kliknięcia lubie to
6. a nawet wiadomości Smile

Tak naprawdę wiele czynników wpływa na "trwałość" a te co wymieniłem to zapewne tylko mała grupa ze wszystkich Smile

Według mnie najważniejszym szczegółem jest nie robienie zbyt dużego spamu jedną wiadomością/ jednym linkiem. Najlepiej do spamu mieć przygotowanych kilka tekstów z różnymi linkami (różne skracacze) i spamować nimi na zmianę Smile


RE: Jakie konta FB najlepsze do spamu ? - Reszka - 02-01-2015 22:43

Staż ma tu chyba kluczowe znaczenie bo wszystko inne da się nabić ? Smile
Punkt 4 i 5 lajki i posty nie powinny być nabijane regularnie ?