Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Idol , to ci pomoże. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Idol , to ci pomoże. (/Temat-Idol-to-ci-pomoze-10525)



Idol , to ci pomoże. - Royside - 19-07-2010 13:30

W temacie tym chciałem zawrzeć parę porad dla idolowiczów którzy będą występować

1.Wszystko na lajcie - należy pamiętać że idol to tylko zabawa , biorąc w Nim udział osiagnełeś już pierwszy poziom ; nie boisz się zaśpiewać. Krótko mówiąc masz jaja - szacun. Nie stresuj się , nie denerwuj i nie martw czy masz głos skiepszczony czy innego typu rzeczy, na TSie jesteś drugim Kurt Cubainem czy Bobem Marley'em!

2.Ćwiczenia - warto przed zaśpiewaniem rozluźnić trochę narządy wymowy , poćwiczyć tonację itp. wszelkie informacje jak to zrobić znajdziecie tu

3.Odpowiednie przygotowanie - przed zaśpiewaniem odpowiednio przygotujcie swój sprzęt, ważne jest , żeby wszyscy mogli usłyszeć muzykę.

4.Rozgrzanie gardła - to pomoże najbardziej , przed występem polecam ciepłe/zimne/letnie mleko , dla alkoholików jakiś pożądniejszy rum.


Mam nadzieje że pomogłem. Pozdrawiam!