Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik ZbysiuK'a. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik ZbysiuK'a. (/Temat-Dziennik-ZbysiuK-a-105233)

Strony: 1 2


Dziennik ZbysiuK'a. - ZbysiuK - 02-01-2015 17:28

Witam, zapraszam was wszystkich do specyficznego dziennika, gdzie 5% rzeczy tworzę ręcznie a 95% tworzy przez następny miesiąc za mnie Automat. Smile

Zarabiam poprzez skracanie w serwisie Shorte.st oraz Adf.ly.
Zaczynam z malutkim zapleczem jakim jest FanPage 6k, oraz jakiś malutki 450 like.
Tworze posty na cały miesiąc i nie zajmuję się w tym momencie niczym, oprócz tworzenia nowych FP i udostępniania ich na tym większym i tak w kółko.
Posty są dodawane co około 2 godziny, przez okrągłe 30 dni (razem z nocą).

Szablon z jakiego będę korzystał podczas dodawania posta pod koniec dnia (przykład) :
-----------------------------------------------------------------------------------------
Zarobiłem w dzisiejszym dniu : 0.0000001$
Zarobiłem od początku : 5124222$

Wykonałem w dzisiejszym dniu :
• Posprzątałem kuwetę.
• Naprawiłem koło od taczki.
• Napompowałem łancuch

Uważam dzień za Udany/Nieudany
------------------------------------------------------------------------------------------
Pytania :

Ile tworzyłem te posty na 30 dni ? - Około 1.5 godziny Smile
Czy zbierasz na coś ? - Nie, zarabiam w internecie, ponieważ to moje HobbySmile
Zarabiasz w inny sposób niż skracacze? - Gdy mam czas zarabiam na subach.
Zainteresowania ? - Motoryzacja, zwierzęta.

Są to pytania, które zostały by prawdopodobnie zadane, oszczędziłem czasu mi i osobom pytającym Smile


RE: Dziennik ZbysiuK'a. - ZabaGamer - 02-01-2015 21:14

Działam dokładnie tą samą metodą co Ty ;> . Aktualnie planuję posty, a w międzyczasie Tworzę FP i udostępniam ;> .
Życzę powodzenia oczywiście, może jakieś S4S? :>


RE: Dziennik ZbysiuK'a. - ZbysiuK - 02-01-2015 21:25

Witaj, a jaką ilosc fanów posiadają twoje fp Smile?


RE: Dziennik ZbysiuK'a. - dawid161622 - 02-01-2015 21:35

(02-01-2015 17:28)ZbysiuK napisał(a):  Zarobiłem od początku : 5124222$
Na pewno zarobiłeś ponad 5mln? Rolleyes Chyba pomyłka, popraw i powodzenia! Smile


RE: Dziennik ZbysiuK'a. - Dante_/ - 02-01-2015 21:42

(02-01-2015 17:28)ZbysiuK napisał(a):  Zarobiłem od początku : 5124222$

Chyba błąd się wkradł ( brak kropki ), bo wątpię, że zarobiłeś ponad 5mln $

@Edit
Nie odświeżyłem, a kolega wyżej napisał o wiele szybciej ode mnie xD


RE: Dziennik ZbysiuK'a. - broofie - 02-01-2015 21:44

(02-01-2015 17:28)ZbysiuK napisał(a):  Szablon z jakiego będę korzystał podczas dodawania posta pod koniec dnia (przykład) :
-----------------------------------------------------------------------------------------



RE: Dziennik ZbysiuK'a. - ZbysiuK - 02-01-2015 21:46

Napisałem to specjalnie...


RE: Dziennik ZbysiuK'a. - Dante_/ - 02-01-2015 21:49

Jednak wcale to nie było śmieszne, jeżeli taki miało to zamiar. Ale mam nadzieję, że dorobisz się dużej sumki na skracaniu, ale mogę Tobie gwarantować, że nie będziesz miał dużo z skracania Big Grin


RE: Dziennik ZbysiuK'a. - ZbysiuK - 05-01-2015 02:18

-----------------------------------------------------------------------------------------
Zarobiłem w dzisiejszym dniu : 1.84$
Zarobiłem od początku : 1.84$

Cel dzienny przekroczony 1.84$/1.50$
Cel miesięczny 1.84$/50$

Wykonałem w dzisiejszym dniu :
• Zakupiłem nowy FanPage, 9 tysięcy fanów Smile
• Dowiedziałem się od użytkowników, że planowanie postów strasznie zmniejsza zasięg, więc planuję posty na następny dzień nie na następne 30 dni.
• Znalazłem folder na internecie ze zdjęciami około 7 tysięcy lasek, oczywiście typowo pod Ero FanPage, więc szukanie zdjęć mam z głowy.

Uważam dzień za Udany
------------------------------------------------------------------------------------------


RE: Dziennik ZbysiuK'a. - ZbysiuK - 06-01-2015 00:22

DZIEŃ 2 - 2015-01-05


Dzisiaj zarobiłem :
[Obrazek: dsadsadsadsa.jpg]
Zarobiłem w styczniu :
[Obrazek: dasdasdsadas.jpg]

Wykonałem w dzisiejszym dniu :
• Stworzyłem następne posty.
• Zrobiłem następny FP, ma już 91 lajków.
• Zmieniłem trochę schemat dodawanego posta na forum Smile

Przemyślenia, plany, itp. :
◘ Jeśli utrzymam zarobek dzienny 2$ + Powinienem przekroczyć mój cel miesięczny Smile
◘ Mam zamiar jeszcze zainwestować i dokupić FanPage około 10k Lajków Smile Jeśli ktoś ma na sprzedaż pisać, cena do uzgodnienia.
◘ Ogólnie to jestem szczęśliwy, bo idzie mi to dość łatwo, gdy sobie już zaplanuję posty na następny dzień to nie interesuję się w ogóle FanPage'iem, a lajków przybywa, mam zamiar stworzyć jeden bazowy duży FanPage, ale to dopiero w przyszłości gdy te małe rozwinę do przynajmniej 15k.

Cel dzienny : 1.81$/1.50$
Cel miesięczny : 3.60$/50$

Uważam dzień za Udany