Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak ożywić fanpage? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: jak ożywić fanpage? (/Temat-jak-ozywic-fanpage-105216)

Strony: 1 2


jak ożywić fanpage? - slegmen - 02-01-2015 16:03

J/W.
Posiadam fanpage, który ma kilka tysięcy lajków, a zasięg jest straszliwie mizerny, jak ożywić fanpage?


RE: jak ożywić fanpage? - dawid161622 - 02-01-2015 16:32

zacznij dodawać nowe posty 2-3 do 5 dziennie, ewentualnie jeżeli masz kilka zł na zbyciu to kup reklamę - u kogoś na fp albo zwykłą na facebooku Smile


RE: jak ożywić fanpage? - karor - 02-01-2015 16:36

nazbieraj świeże lajki, najprostszy sposób Wink


RE: jak ożywić fanpage? - armada23 - 03-01-2015 14:16

U mnie wystarczyło parę postów no ale zależy jaki masz fanpage ja bardzo popularny Big Grin


RE: jak ożywić fanpage? - marcingajda - 05-01-2015 13:04

witam,
mam niedawno założyłem fanpage - mam niecałe 20 like-ów, zastanawiałem się nad tą reklamą fanpage na facebook korzystał ktoś z tej reklamy? jakie może przynieść korzyści?


RE: jak ożywić fanpage? - .::Nicko::. - 05-01-2015 13:08

Według mnie lepiej kupić like na fp.
Ktoś sprzedawał 1k - 7zł Wink


RE: jak ożywić fanpage? - marcingajda - 07-01-2015 16:55

nie chodzi mi o zakup like-ów, bo z nich w przyszłości nic nie będzie. chodzi mi bardziej o to jak zdobyć szersze grono realnych użytkowników na fanpage


RE: jak ożywić fanpage? - akum5 - 07-01-2015 19:29

można wykupić reklamę na innych fanpage, albo tu na forum, albo na allegro, ceny są już od kilku złotych.


RE: jak ożywić fanpage? - morenox - 07-01-2015 19:40

Z osobistego doświadczenia:
- Najpierw załatw sobie u ludzi S4S ( najlepiej o tej samej tematyce co twój fp)
- Dodawaj post najlepiej co 3-4h (Zaplanuj sobie na najbliższy tydzień)

Po tym zawsze zasięg wracał tak w 70% Wink
Powodzenia Jerk


RE: jak ożywić fanpage? - didek - 08-01-2015 12:42

jeśli zależy ci na aktywności realnych użytkowników na fanpage'u (a chyba o to Ci chodzi, z tego co zrozumiałem) to może zorganizuj dla nich jakiś konkurs? nie wiem co to za fanpage, ale gdybyś był firmą produkującą jakiś produkt to takie produkty mogłyby być nagrodami. a jak nic nie produkujesz to zawsze możesz zainwestować w takie nagrody. warunkiem udziału w losowaniu mogłoby być polubienie Twojego fanpage'a i udostępnienie zdjęcia, czy coś takiego.