Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie odnośnie PP Ceneo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie odnośnie PP Ceneo (/Temat-Pytanie-odnosnie-PP-Ceneo-105185)



Pytanie odnośnie PP Ceneo - Haageen - 02-01-2015 11:24

Witam. Chciałbym rozwiać pewną dla mnie niejasność. Podczas kreowania linku tekstowego trzeba uzupełnić pole "Docelowy adres url" to ma być adres z ceneo np jakiej kategorii albo jakiegoś produktu ?

Po wygenerowaniu linku, zauważyłem, że do adresu jest dodany kawałek adresu "#pid=(jakis numer)". Czyli to jest już moj link, który mogę umieszczać w necie aby zarabiać za przekliki tak ?


Sorry, ale jestem świeży Wink


RE: Pytanie odnośnie PP Ceneo - rejwus15 - 02-01-2015 11:29

W pole "Docelowy adres url" musisz wpisać np. link do jakiegoś przedmiotu i po wygenerowaniu linku możesz już reklamować. Dodam tylko, żebyś bardzo uważał na reklamowanie. Raz wysłałem linka na facebooku nie uprzedzając ich przy tym i dostałem bana. Musisz dodać do swojego konta każdą stronę na jakiej będziesz reklamował te linki.


RE: Pytanie odnośnie PP Ceneo - Haageen - 02-01-2015 11:33

Mogą to być fora internetowe ?


RE: Pytanie odnośnie PP Ceneo - Jaro070 - 02-01-2015 12:06

Większość ruchu (>95%) MUSI pochodzić ze stron których JESTEŚ WŁAŚCICIELEM.


RE: Pytanie odnośnie PP Ceneo - spiewaczek - 02-01-2015 17:23

Niedawno byl juz taki temat. Poszukaj przyjacielu Smile