Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go (/Temat-Lecimy-z-tematem-DZIENNIK-broofie-go-105126)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - broofie - 10-01-2015 20:14

Przewaznie czeka sie do 2 dnich roboczych. W weekend nie pracuja : p


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - unforgivable - 10-01-2015 20:18

(10-01-2015 20:14)broofie napisał(a):  Przewaznie czeka sie do 2 dnich roboczych. W weekend nie pracuja : p

No to pozarabiane Lol


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - szykiryki - 10-01-2015 20:43

Powodzenia w dalszej pracy Smile. I podejrzewam, że w lutym będziesz miał małe przerwy w pisaniu dziennika, bo poniesie Cie melanż impreza


Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - broofie - 11-01-2015 21:57

Nie wykluczam takiego scenariusza ;> Tez jest opcja, ze przerwe dziennik, bo spedze troche czasu przy flaszce jak cos sie posypie i nie dostane pieniedzy ^^ Ale koniec zartow, tu sie zarabia piniondze
Dzisiaj zarobione: ponad 400zl
Podsumowanie tygodnia juz za 3 dni. Wtedy tez dowiecie sie ile zarobilem przez 7 dni... Wink


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - misterzelek - 11-01-2015 22:29

Jak mozna tyle w dzien o.o niezle ja nie umiem za promowanie strony sie zabrac i 12 zl -.- a ty 400zl...


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - RemoverPL - 11-01-2015 22:44

(11-01-2015 21:57)broofie napisał(a):  spedze troche czasu przy flaszce
JESTEŚ NIEPEŁNOLETNI, NIE WOLNO CI Jerk2

A tak na serio, to jestem pod wrażeniem. Piękne zarobki, i to jeszcze w takim wieku impreza
Będę obserwował twój dziennik Wink

(11-01-2015 22:29)misterzelek napisał(a):  Jak mozna tyle w dzien o.o niezle ja nie umiem za promowanie strony sie zabrac i 12 zl -.- a ty 400zl...
No to zabierz się do roboty i traktuj dzienniki użytkowników jako dowody na to, że można osiągnąć wszystko, tylko trzeba mieć odpowiednie podejście Big Grin Najpierw włóż w coś ciężką pracę, a dopiero później wyjmuj z tego $$$ Huh

nie śmiać się z mojej sygnaturki - dopiero zaczynam Jerk2


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - Noozer - 11-01-2015 22:56

Ładne zarobki , ja zarobiłem aż 13 zł w tyg na swoim blogu Jerk2


Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - broofie - 11-01-2015 22:58

@[RemoverPL] Dzieki za mile slowa, ale nie do konca sie z toba zgodze. Nie zawsze ciezka praca daje wymarzone pieniadze. Ja jestem tego dowodem. Swoje zarobilem przede wszystkim w subach, a czy ciezko pracowalem? Nie sadze aby byla to ciezka praca. Mialem szeroko rozumiane "szczescie", gdyz trafilem na nisze przy ktorej nie musialem spedzac duzo czasu a pieniadze byly.
Nigdy nie smialbym zaliczyc swojej pracy do ciezkiej. Ciesze sie, ze mi sie poszczescilo, bo udaje mi sie cos zarobic. Ale sa osoby ktore naprawde bardzo sie staraja aby utrzymac siebie a nie daj boze rodzine (i nie mowie tu o osobach ktore mowia, ze cierpia, bo siedza na dupie i spamuja na FB i wyciagaja 1,500zl/msc), mowie przede wszystkim o tych, co swoja ciezka praca fizyczna nie moga sobie pozwolic na chociazby male przyjemnosci, chwile oddechu czy wymarzone wakacje.
Mi sie po prostu poszczescilo, ze udalo mi sie wykreowac swoje zrodlo dochodu. Nigdy ciezka praca, wrecz banalnie prosta i przyjemna.


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - RemoverPL - 11-01-2015 23:12

(11-01-2015 22:58)broofie napisał(a):  @[RemoverPL] Dzieki za mile slowa, ale nie do konca sie z toba zgodze. Nie zawsze ciezka praca daje wymarzone pieniadze.
Racja. Nie zawsze, dlatego trzeba próbować do skutku i uczyć się na błędach Smile Konieczna jest zmiana sposobu myślenia - nie należy poddawać się przy pierwszej porażce, tylko trzeba być świadomym tego, że po drodze do celu należy zaliczyć kilka wpadek. Szczęście przyjdzie z czasem, a porażka jest nieodłączną częścią sukcesu Wink


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - awsomx8 - 12-01-2015 13:50

(11-01-2015 23:12)RemoverPL napisał(a):  Racja. Nie zawsze, dlatego trzeba próbować do skutku i uczyć się na błędach Smile Konieczna jest zmiana sposobu myślenia - nie należy poddawać się przy pierwszej porażce, tylko trzeba być świadomym tego, że po drodze do celu należy zaliczyć kilka wpadek. Szczęście przyjdzie z czasem, a porażka jest nieodłączną częścią sukcesu Wink

Dokładnie tak jest Smile A Twoje pogrubienie w ostatnim zdaniu przypomniało mi klasyka -
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=mMktCeCHFoA