Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go (/Temat-Lecimy-z-tematem-DZIENNIK-broofie-go-105126)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - szykiryki - 02-01-2015 20:15

Screen choćby z dzisiaj:

Na 26 kliknięć 15 rejestracji (126 zł dochodu).


[Obrazek: 16QnDQ6.png]


Leady zliczane 10 lub 16 dnia następnego miesiąca (w zależności od programu). Rachunek można wysyłać na maila i po około 7 dniach otrzymuje się wypłatę.

Ważne: zarobione kwoty są kwotami brutto (więc funhub wypłatę automatycznie obniża o należny podatek). Z tego co widzę jesteś osobą niepełnoletnią, więc najbardziej słuszne byłoby pewnie rozliczenie na rodzica lub jakiś inny sposób na obejście tematu...

Spróbuj może część ruchu puścić na gameflow, a część na funhub.

Ze swojej strony nie polecam portmmo- po 4 miesiącach bezproblemowych wypłat, nagle "stwierdzili", że ruch jest motywowany i ponad 3k poszło hen, hen...


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - broofie - 02-01-2015 20:28

Dzieki za wprowadzenie Wink Zarobki faktycznie gigantyczne, na pewno przepne pare linkow. Z tego co widze to na target mozna dac rowniez inne kraje niz Polska, czyzby w drodze byl anglojezyczny blog?;> Mialem pytac o zagraniczne sieci a tu wszystko jak na tacy mi podalas, czytasz mi w myslach ^^ Dzieki Wink
Najwyzej wyplaty bede kierowac na konto kogos z rodziny.


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - szykiryki - 02-01-2015 20:34

Powodzenia w testach w takim razie Smile.

Jak szukasz czegoś konkretnie pod zagranicę polecam jeszcze ad2games (rozliczenie w euro, wypłaty na paypalSmile)


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - broofie - 02-01-2015 20:45

Dzieki : ) Jutro w takim razie czeka mnie duuuzo pracy. Mam nadzieje, ze zrealizuje to co mam w planach, bo u mnie roznie z tym jest ;>


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - dzemba - 02-01-2015 21:34

Za te fake konkursy życzę ci bana na wszystkich stronach Lol psujesz opinie porządnym użytkownikom !


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - broofie - 02-01-2015 21:37

del


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - dzemba - 02-01-2015 21:51

Psujesz opinie innym którzy chcieli by zrobić prawdziwy konkurs Tongue

I ja nie oszukuje klientów bo sprzedaje golda z gier mmo Big Grin


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - kociamber - 02-01-2015 21:53

Wydaje mi się czy to był sarkazm w wykonaniu dzemby ? Wink


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - broofie - 02-01-2015 21:55

Nie bede komentowac tego typu postow w moim temacie, jak masz taka potrzebe mozesz wyzalic mi sie na pw.


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - broofie - 03-01-2015 20:50

Dzisiaj w koncu udalo mi sie zrealizowac cel ktory musialem niestety przelozyc. Dodalem 20 postow na swojego bloga, jest to okolo 95% ofert na gameflown nie uwzgledniajac tych <1zł. W miedzy czasie wpadly 2 leady po 2,88zł. Pododawalem sie rowniez do paru grup moimi 2 kontami FB ktorymi bede promowac strone. Zobaczymy co z tego bedzie.

[Obrazek: 79536355445846376036.jpg]