Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go (/Temat-Lecimy-z-tematem-DZIENNIK-broofie-go-105126)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - broofie - 01-01-2015 22:44

Pozyjemy zobaczymy Smile Prawda jest taka, ze wszystko zalezy tylko i wylacznie ode mnie, szkola w tym przypadku jest "dodatkiem".
Tym czasem statystyki z dzisiaj [Obrazek: 90b4746b6a88943e5d045c0ed14a5ce4.jpg] i raczej wiecej leadow nie wpadnie. Moglo byc wiecej Smile Oby jutro bylo lepiej.



Moj cel na jutro:

× napisac tyle postow ile jest dostepnych reflinkow na gameflow,
× poszukac wiecej sieci PPR.


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - damianus627 - 01-01-2015 22:59

(01-01-2015 20:18)broofie napisał(a):  Hmm, sam nie wiem. Moze to kwestie moralne albo prawne. Wole chwycic sie czegos pewnego i bezpiecznego. Bo w sumie po co mam sie narazac skoro moge zarabiac uczciwie i legalnie. Suby rzuce jesli osiagne dniowke na poziomie 50zl, wiec pewnie nie predko Smile
W miedzy czasie na GF wpadaja kolejne leady.
Akurat zarabianie na fake konkursie nie jest bardziej uczciwą i legalną metodą.
Oczywiście życzę powodzenia w zarobkach.
(01-01-2015 22:16)MoneyNinja napisał(a):  Co do tworzenia stron www to np chodzi mi o to że w szkołach uczą starego HTML nie mówiąc już o CSS lub nawet jego braku.
Stylowanie tła strony poprzez <body bgcolor="white"> to nie ta epoka a mimo tego znam przypadki gdzie nauczyciele uczyli używać tej metody facepalm. To tylko jeden przykład z wielu... Problem tkwi w tym że informatyka i technologia to nie jest termin stały tego nie można nauczyć się raz tak jak np. budowy układu pokarmowego czy tabliczki mnożenia, informatyka cały czas ewoluuje i to co było stosowane 3, 5 czy 10 lat temu dzisiaj już może nie obowiązywać a nauczyciele uczyli się tego na studiach i prawdopodobnie nie poszerzali swojej wiedzy po dostaniu pracy w szkole a co za tym idzie mają wiedzę z przed 10 lat (albo i więcej).

Gratuluję kolejny leadów Lol i życzę więcej!
Ja akurat trafiłem na nauczyciela który obecnie w drugiej technikum uczy mnie według obecnych standardów. Za to na informatyce uczymy się na "M$ Office 2003" więc coś za coś.
Jednak taka prawda bez samoistnej nauki będzie ciężko nawet o zdanie kwalifikacji E.14


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - 4funsecond - 01-01-2015 23:25

No proszę Big Grin.. Myślałeś o zaliczeniu 10-tego? Wiesz jaki procent zaliczy?


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - broofie - 01-01-2015 23:42

del


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - 4funsecond - 01-01-2015 23:48

Gameflow owi może się to nie spodobać.
"Zabronione jest motywować do rejestracji, poprzez:
• umieszczanie informacji o tym że rejestracja "wspiera Was" albo "zarobicie dzięki niej".
• robienie konkursów, akcji, eventów w których gracze za rejestracje otrzymają jakąś nagrodę.
• namawianie do zakładania kont i potwierdzania maila (tzw. robienia reflinków).
• uzależniania czegokolwiek od rejestracji w grze."


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - damianus627 - 01-01-2015 23:53

(01-01-2015 23:42)broofie napisał(a):  @[damianus627] Hm, no uczciwa nie jest to prawda, ale przynajmniej "uczestnik" nic nie traci, wiec nie mozna tego porownywac do subow. Czemu uwazasz, ze jest to nie legalne? Losowanie sie odbedzie i zostana wylosowane podstawione konta, wiec nie ma mowy o naruszeniu prawa.
Losowania wgl nie radzę robić. Ktoś cię zgłosi że nie masz pozwoleń na loterię i będzie problem.


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - broofie - 02-01-2015 00:04

Nie trzeba miec pozwolen na loterie (to bardziej podchodzi pod dobrowolne rozdanie czegos) takiego zasiegu i wartosci (20zl x 3). Mozesz to zobaczyc na przykladzie losowan youtuberow lub streamerow, watpie, aby to zglaszali.
@[4funsecond] Mam to do siebie, ze zawsze musze cos kombinowac, moze z wiekiem mi przejdzie, zreszta, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana... albo nie ma za co go kupic ^^


Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - broofie - 02-01-2015 19:05

Statstyki z wczoraj:

[Obrazek: 23a5b9b8093b2038cba3e3c473cfd217.jpg]

Tak jak podejrzewalem, nic sie wczoraj nie zmienilo od momentu wrzucenia screena.

Dzisiaj niestety nie mialem jak promowac, takze cele niechetnie ale musze przesunac na jutro. W skrocie; dodam posty na bloga i zaczne promowac fake giveaway.

Wpadly dwa leady z automatu, wiec tragedii nie ma.
[Obrazek: d32b9ed215013632c562806fa3e4bf8c.jpg]

Co by tu wiecej napisac. Jutro mam zamiar wziac sie do roboty, bo dzisiaj po prostu nie mialem jak. W miedzy czasie gromadze informacje o sposobach pozycjonowania stron www.


Jakby ktos byl zainteresowany sprzedaje fp 3,8k like, wiecej tutaj http://zarabiam.com/showthread.php?tid=105231


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - szykiryki - 02-01-2015 19:40

@[broofie], sledze, sledze Smile

Nie myslales o tym, żeby zainteresować się funhub (to nie jakaś nachalna reklama z mojej strony, ale podpowiedź Wink)??
Za jedną rejestrację w world of worldplanes dostaje 8,40 zł, więc choćby ze względu na stawkę warto.
Co do wypłat (na razie 3 doszły bez większych problemów).

Jakbyś chciał jakieś screeny z konwersji- służę Wink


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - broofie - 02-01-2015 20:05

@[szykiryki] Z checia sie zainteresuje. Nie chce sie opierac tylko na jednej sieci, ale tez nie chce sie rozpraszac z tymi serwisami, rozne sluchy chodza o tych wszystkich sieciach afilacyjnych, wiec staram sie wybierac "pewniaki". Przetestuje funhuba chociazby z racji twojego polecenia.
Screenami nie pogardze ^^ Im wiecej info tym lepiej Wink