Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go (/Temat-Lecimy-z-tematem-DZIENNIK-broofie-go-105126)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - broofie - 01-01-2015 19:43

Zawieszony


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - Noozer - 01-01-2015 20:00

Powodzenia Wink
Też ostatnio myślałem nad zrobieniem bloga pod reflinki Wink


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - 4Colors - 01-01-2015 20:02

Powodzenia! Big Grin


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - michal1498 - 01-01-2015 20:08

Dlaczego chcesz rzucić suby skoro dają tobie taki duży dochód ?


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - broofie - 01-01-2015 20:18

Hmm, sam nie wiem. Moze to kwestie moralne albo prawne. Wole chwycic sie czegos pewnego i bezpiecznego. Bo w sumie po co mam sie narazac skoro moge zarabiac uczciwie i legalnie. Suby rzuce jesli osiagne dniowke na poziomie 50zl, wiec pewnie nie predko Smile
W miedzy czasie na GF wpadaja kolejne leady.


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - MoneyNinja - 01-01-2015 20:58

Jesteśmy w tym samym wieku więc na pewno będę śledzić.

Co do nauki programowania to w liceum raczej na bank się wiele nie nauczysz jeśli w ogóle się nauczysz, wiem bo mam kilku znajomych na takim profilu. Niestety poziom nauczania informatyki jest bardzo niski.(chociaż wiele zależy od danego liceum, mam nadzieję że w twoim jest wysoki) .Nauczyciele uczą robić strony według standardów które już dawno wyszły z użycia, tak jest również z grafiką, "programowaniem" itp. Proponuje Ci uczyć się we własnym zakresie, tak jak robię to ja w internecie nauczysz się o wiele więcej programowania niż w liceum.


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - broofie - 01-01-2015 21:06

Tak, zdaje sobie z tego sprawe, ze wiecej naucze sie sam z chociazby internetu niz w szkole. Choc nie wiem co masz na mysli piszac, ze ucza czegos co wyszlo z uzycia, przeciez pisanie stron od dawien dawna robi sie na tej samej zasadzie.
Tak czy inaczej zamierzam uczyc sie na wlasna reke, ale do tego potrzebuje laptopa ktorego na chwile obecna nie posiadam.

@edit piaty lead wpadl, 21zl na koncie. Jak na pierwszy dzien to nie narzekam Smile


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - kornel388 - 01-01-2015 22:15

MoneyNinja chodziło o to że np HTML4 zamiast HTML5 i takie inne.


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - MoneyNinja - 01-01-2015 22:16

Co do tworzenia stron www to np chodzi mi o to że w szkołach uczą starego HTML nie mówiąc już o CSS lub nawet jego braku.
Stylowanie tła strony poprzez <body bgcolor="white"> to nie ta epoka a mimo tego znam przypadki gdzie nauczyciele uczyli używać tej metody facepalm. To tylko jeden przykład z wielu... Problem tkwi w tym że informatyka i technologia to nie jest termin stały tego nie można nauczyć się raz tak jak np. budowy układu pokarmowego czy tabliczki mnożenia, informatyka cały czas ewoluuje i to co było stosowane 3, 5 czy 10 lat temu dzisiaj już może nie obowiązywać a nauczyciele uczyli się tego na studiach i prawdopodobnie nie poszerzali swojej wiedzy po dostaniu pracy w szkole a co za tym idzie mają wiedzę z przed 10 lat (albo i więcej).

Gratuluję kolejny leadów Lol i życzę więcej!


RE: Lecimy z tematem- "DZIENNIK" broofie'go - kornel388 - 01-01-2015 22:18

Idealnie napisane