Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anonimowo zarób na subskrypcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Anonimowo zarób na subskrypcji (/Temat-Anonimowo-zarob-na-subskrypcji-105105)

Strony: 1 2 3 4


RE: Anonimowo zarób na subskrypcji - broofie - 01-01-2015 20:38

Kazdy ma prawo do wyrazania swojej opinii na upublicznione tematy wiec nie wiem o co ta spina. Trzeba szanowac zdanie innych i sie z nim liczyc.


RE: Anonimowo zarób na subskrypcji - czlowien - 03-01-2015 13:44

Sposób zajebisty, prawdopodobnie nie wykorzystam go w ten bezpośredni sposób, ale kupienie maski i nagranie filmiku dało mi sporo pomysłów Smile Szacunek dla Ciebie za kolejną nietypową, aczkolwiek świetną wstawkę.


RE: Anonimowo zarób na subskrypcji - AnnaKa - 03-01-2015 14:08

Cieszę się że sposób przypadł do gustu Smile
Dobrze że podbiłem Big Grin


RE: Anonimowo zarób na subskrypcji - aero2 - 03-01-2015 14:10

(03-01-2015 14:08)AnnaKa napisał(a):  Dobrze że podbiłem Big Grin
To można podbijać, jak przetestowałeś i dało rezultat.Wink


RE: Anonimowo zarób na subskrypcji - morenox - 18-05-2015 18:46

Pomysł ciekawy Smile
Ale nie mam zamiaru go wykorzystać, wole z nimi nie zadzierać bo ich siła jest ogromna! Tongue
Sony, MasterCard...
“We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us.” Smile


RE: Anonimowo zarób na subskrypcji - adios123 - 18-05-2015 19:01

Przebranie się za bohaterów z bajek + niecenzuralne słowa + yt = możliwy zysk? Big Grin
Jestem ciekaw, gimby pewnie by to oglądały.


RE: Anonimowo zarób na subskrypcji - AnnaKa - 18-05-2015 19:42

Teraz YouTube to masa dzieciaków szczególnie gameplay kiedyś myślałem nad nagrywaniem i robieniem sobie kompletnie jaj ale ktoś mnie wyprzedził :/


RE: Anonimowo zarób na subskrypcji - Obcy10 - 20-05-2015 18:36

Black Hat to odmiana SEO...
Jedynie wyszukiwarki tego sposobu "optymalizacji" stron nie lubią i z tym walczą...
Zajmuję się tym od lat i taki sposób pozyskiwania ruchu nie ma nic wspólnego z jazdą na krawędzi...

Mało tego - jeżeli robi się to dobrze to jest to źródło pozyskiwania ruchu najwyższej jakości więc i reklamodawcy na których ten ruch ślesz są szczęśliwi.

Można wybrać także słanie ruchu na suby czy inne i zarabiać żerując na userach... ale konwertowanie ruchu to przeciwny biegun dla jego pozyskiwania i jak dużo wspólnego mają tą są też całkowicie rozłączne...


(01-01-2015 16:08)AnnaKa napisał(a):  Rozumiem ale jak wiadomo powszechnie na forum są ludzie którzy lubią ryzyko i jazdę na krawędzi zarabiając na naprawdę wielkich black hatach. Sposób jest jasno napisany że należy dla osób właśnie takich.

Kto wie jeśli nikt z Was nie spróbuję może sam to zrobię ale rozegrałbym to na całkiem innych zasadach niż napisałem ponieważ nie dałbym tam reklam sms ani żadnych takich.



Anonimowo zarób na subskrypcji - MaLiN - 29-02-2016 21:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.