Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anonimowo zarób na subskrypcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Anonimowo zarób na subskrypcji (/Temat-Anonimowo-zarob-na-subskrypcji-105105)

Strony: 1 2 3 4


RE: Anonimowo zarób na subskrypcji - aero2 - 01-01-2015 16:00

Leci + świetny poradnik.


RE: Anonimowo zarób na subskrypcji - AnnaKa - 01-01-2015 16:05

@[aero2] Cieszę się bardzo że w ten sposób to traktujesz Smile

Sam uważam że każdy sposób zarabiania przez internet jest lekko niemoralny i gdyby chcieć można przecież każdego o wszystko ścigać, jak to policja która mnie zawsze z drogówki zatrzymuje mówi 'Spokojnie proszę Pana, na wszystko znajdziemy paragrafy'


RE: Anonimowo zarób na subskrypcji - Voldir - 01-01-2015 16:06

Nie mam miękkich liter bo jak jeszcze nie miałem własnej rodziny to bawiłem się w chuligankę i różne sprawy kibicowskie. Jeździłem na wyjazdy, siłka, boks tajski, także... Nie jednego kozaka postawiłem do pionu na ulicy, bo życie weryfikuje. Powiedziałbym że to odrobina rozsądku w tej chwili, nie pcha mnie do pewnych zachowań z przeszłości Smile


RE: Anonimowo zarób na subskrypcji - AnnaKa - 01-01-2015 16:08

Rozumiem ale jak wiadomo powszechnie na forum są ludzie którzy lubią ryzyko i jazdę na krawędzi zarabiając na naprawdę wielkich black hatach. Sposób jest jasno napisany że należy dla osób właśnie takich.

Kto wie jeśli nikt z Was nie spróbuję może sam to zrobię ale rozegrałbym to na całkiem innych zasadach niż napisałem ponieważ nie dałbym tam reklam sms ani żadnych takich.


RE: Anonimowo zarób na subskrypcji - hertia - 01-01-2015 16:10

Czytam te forum już chyba ze 2lata ale tak durnego poradnika to tu jeszcze nie widziałem temat powinienem brzmieć Anonimowo zarób na poprawczak...ciężko tu w ogóle coś dobrego o tym napisać, wydaje mi się ale to coraz bardziej kombinowanie pod górkę by zarobić gorsze + problemy z prawem jeśli tak to naprawde świetne te poradniki piszcie dalej je fajne eliminują konkurencje.


RE: Anonimowo zarób na subskrypcji - Voldir - 01-01-2015 16:12

Ja nie mówię że to źle bo mam wielki szacunek do Ciebie że wrzucasz tutaj wiele poradników i to całkiem bezinteresownie ale tylko wyraziłem własne zdanie nt. bo jak wiadomo żyjemy (jeszcze) w demokratycznym kraju. Takie bony do MC Donalda nie wyrządzają takie szkody jak chociażby taki filmik.W przypadku bonów mówimy tutaj o szkodzie finansowej. Jeśli ktoś udowodnił by odpowiednim zaświadczeniem lekarskim że został narażony na stres, który skutkował by jakimkolwiek uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym po oglądnięciu takiego filmiku to mógłby od autora ubiegać się o niemałe odszkodowanie. Nie wiem jak to ma się dalej ale jak czytałem to ma rozejść się po województwach, więc to już przestępstwo na szeroką skalę i to ogólnopolską. Teoretycznie grozilibyśmy nie tylko prywatnym osobom ale też dużym instytucjom, które często mają grono własnych prawników.
Nie mówię akurat o tym filmiku a to był tylko przykład.


RE: Anonimowo zarób na subskrypcji - AnnaKa - 01-01-2015 16:14

Jak już kiedyś pewien właściciel serwisu napisał ludzie zarabiają na :
-Dzieciach z domów dziecka
-Dzieciach z afryki
-Chorobach ludzkich
-Schroniskach dla zwierząt
Także ten sposób nie jest gorszy od wyżej wymienionych.
Dla mnie bardziej chamskie jest naciąganie dzieciaków które nie płacą same rachunków za swoje telefony tj. nisze typu kwiatkowski lub spam na asku.
Niczego nieświadomi rodzice dostaną później rachunek 300 zł a później awantura w domu i różne tragedie.

Jak już mówiłem jak ktoś nie ma dystansu do chamskich metod niech lepiej tego wgl nie czyta.


RE: Anonimowo zarób na subskrypcji - hertia - 01-01-2015 16:16

To może przestałbyś zamieszczać swoje własne poradniki typu mechanik, zabawa z kolędami lub ten dzisiejszy a skupił się bardziej na tłumaczeniu z cpaelit one ci lepiej wychodzą.


Odp: Anonimowo zarób na subskrypcji - Koja - 01-01-2015 16:57

Dlaczego ma przestać umieszczać takie poradniki? Od tego jest forum, żeby dzielić się swoimi pomysłami. Jeśli ktoś będzie miał ochotę to skorzysta. Nikt Cię do tego nie zmusza. Zamiast cieszyć się, że strefa się rozwija, to Ty demotywujesz ludzi do pisania kolejnych poradników.

Wysłane za pomocą telefonu.


RE: Anonimowo zarób na subskrypcji - wiktor112233 - 01-01-2015 17:06

@AnnaKa to jeden z nielicznych co robi coś dla tej grupy!

Nawet jak wam się wstawka nie podoba to siedzicie cicho bo w końcu AnnKa się wkurzy i przestanie dodawać poradniki i dopiero wtedy zacznie się płacz.