Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pomysł] "Obserwuj temat" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Pomysł] "Obserwuj temat" (/Temat-Pomysl-Obserwuj-temat-105014)



[Pomysł] "Obserwuj temat" - dawid161622 - 30-12-2014 23:58

Witam.
Często mi się zdarza, że dodam na forum w jakimś temacie post a potem chce widzieć jak dalej rozwija się dany temat. Jednak bywa tak, że danego tematu nie dodam do zakładek i gdzieś mi "ucieknie" przez co nie łatwo jest mi go obserwować (wiem, że można wejść i sprawdzić wszystkie napisane przez siebie posty, ale jak ktoś piszę dużo to czy chce mu się szukać?Albo po prostu zapomina o temacie). W związku z powyższym problemem wpadłem na pewien pomysł - aby dodać na forum nowy, kolejny przycisk przy wątkach, a mianowicie przycisk "obserwuj". Co by się działo po naciśnięciu takiego przycisku? Po kliknięciu w ten przycisk użytkownik obserwował by dany temat. W jaki sposób? Do takiego użytkownika przychodziły by powiadomienia na pw, o nowych postach. (a najlepiej było by stworzyć nowy "schowek" na takie powiadomienia).
Co o tym myślicie? Czy w ogóle była by możliwość zrobienia czegoś takiego?


RE: [Pomysł] "Obserwuj temat" - surfer0700 - 30-12-2014 23:59

Po lewej stronie na dole (pod "PODOBNE WĄTKI") masz coś takiego jak "Subskrybuj ten wątek".
Subskrybowane wątki możesz zobaczyć w Panelu Użytkownika.

Pod linkiem:
http://zarabiam.com/usercp.php?action=subscriptions

A subskrybowane działy tutaj:
http://zarabiam.com/usercp.php?action=forumsubscriptions


RE: [Pomysł] "Obserwuj temat" - dawid161622 - 31-12-2014 00:03

Ok, dzięki za informację bo nawet nie miałem o tym pojęcia (pewnie tak jak wielu użytkowników) Ale co powiecie na to, aby otrzymywać jakieś powiadomienia kiedy ktoś np. doda kolejny post?

Edit;
Jednak coś takiego jest tylko że na email. Przepraszam za zamieszanie, temat do śmietnika Smile


RE: [Pomysł] "Obserwuj temat" - surfer0700 - 31-12-2014 00:07

Moim zdaniem to słaba opcja, zbędne śmiecenie miejsca na wiadomości, zwłaszcza że każdy posiada limit otrzymanych PW. Po niezalogowaniu się na forum np. przez tydzień poczta może być tak zaśmiecona że głowa mała.Wystarczy wyrobić sobie nawyk sprawdzania co kilka godzin subskrybowanych tematów i problem z głowy. Jeżeli komuś zależy na informacjach w danym temacie, to myślę że będzie go odwiedzał także bez info na PW.


@[dawid161622] - jeżeli zależy Ci na powiadomieniach to podczas subskrybowania wątku masz możliwość ustawienia powiadomienia na adres EMAIL. Smile


RE: [Pomysł] "Obserwuj temat" - Tidus - 31-12-2014 00:08

Zły pomysł.
Niezły burdel można sobie narobić jak ktoś przez przypadek sobie kliknie "subskrybuj dział"


RE: [Pomysł] "Obserwuj temat" - dmm11 - 31-12-2014 08:14

Według mnie bardzo dobry pomysł, tylko powiadomienia nie mogłyby przychodzić na skrzynke, obecnie do oglądania subskrybowanych wątków używam tapatalka, fajnie jakby była nieograniczona zakładka w skrzynce powiadomienia i tam przychodziły.


RE: [Pomysł] "Obserwuj temat" - Admin - 31-12-2014 08:42

(31-12-2014 08:14)dmm11 napisał(a):  Według mnie bardzo dobry pomysł, tylko powiadomienia nie mogłyby przychodzić na skrzynke, obecnie do oglądania subskrybowanych wątków używam tapatalka, fajnie jakby była nieograniczona zakładka w skrzynce powiadomienia i tam przychodziły.

Nigdy w życiu, już teraz Wasze prywatne wiadomości zajmują kilka GB w bazie danych i jest ich kilka milionów, wagą przewyższają znacząco wszystkie tematy/posty na forum razem wzięte.