Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze sposoby na PTZ ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wasze sposoby na PTZ ! (/Temat-Wasze-sposoby-na-PTZ-105)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - Alcor - 31-01-2010 22:08

Przyznaj się, bo jak zamówisz nagrode w czasie restocku to będzie lipa.


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - jacek9223 - 31-01-2010 22:12

jak mam się przyznać porostu jak zamówię nagrodę nie wyślą to trudno zobaczę czy mi koszule wyślą bo juz mam 20 ale jeszcze nic mi nie posila na email zobaczymy co napiszą


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - A62 - 01-02-2010 14:44

u mnie to samo co wyzej, pare dni temu dolaczylem do z-list, ale jeszcze zadnej wiadomosci od Lockerza nie dostalem
a co do tematu to truje dupe znajomym na gadu az podadza e-mail Big Grin


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - pespe - 05-02-2010 00:05

Na naszej klasie jest nowy komunikator n-talk prawie każdy mój znajomy akceptował tą aplikację i piszę na niej do każdej osoby która jest dostępna. Nieraz się trafi jakaś osoba co będzie chciała się zarejestrować. Smile
PS. niektórzy powiedzą ze to bez sensu ale nic trudnego kopiować wiadomość i wklejać i wysyłać do każdego ;]


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - damianowrz - 06-02-2010 11:11

ja musialem praktycznie kazdego z klasy prosic, niektorym trzeba bylo piwo stawiac innym partyjke bilarda Big Grin


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - jacek9223 - 06-02-2010 18:41

Mam neo i robiłem fikcyjne e-maile i rejestrowałem się na lockerz z innych ip
i zdobyłem z-list. jakis tydzien temu i dzis dostałem emaila z lockerz.Wiec chyba patent się udał ale murze jeszcze poczekać na potwierdzenie wysłania koszulki

Dear Lockerz Member,

Congratulations on becoming a Z-Lister. You are now a member of a very exclusive group of cool, hip, in-the-know trendsetters who discovered Lockerz very early. Now you will enjoy lots of benefits, including a free Lockerz t-shirt.

Before we can ship your Z-List t-shirt, you must verify and update your account settings by 7:00 a.m. EST, Monday, Feb. 8, 2010. If your address is not verified, chances are we will not be able to send out your free Lockerz t-shirt. You can locate your settings in the top right of your Lockerz page under 'My Account'.

Please make sure that your address is in standard English lettering, and that all of the address fields are filled with your full mailing address. If your mailing address is valid you will receive a shipping confirmation within 3-5 business days.

Thanks for being a Lockerz member and for achieving Z-List status. Keep earning PTZ so that you'll be ready to redeem a prize during our next PTZ Place redemption.

Sincerely,

The Lockerz Crew

If you have any problems or questions please contact [email protected]


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - Bolt - 06-02-2010 18:57

Koszulkę ci może i wyślą ale zamówisz np. PSP i cię zbanują Smile


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - jacek9223 - 06-02-2010 19:29

pewnie tak ale nic nie zaszkodzi spróbowac


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - Zythus - 07-02-2010 10:07

No ba Big Grin A moj sposob na ptz to logowanie, zapraszanie znajomych i odpowiadanie na daily


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - deepevil01 - 13-02-2010 17:27

ja też mam zmienne ip to zrobiłem już tak 68 e-mail'y i na razie nic nie mam żadnego bana Smile zobaczymy
jak zamówię i poda Tongue