Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zabezpieczenie fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zabezpieczenie fanpage (/Temat-Zabezpieczenie-fanpage-104987)



Zabezpieczenie fanpage - ciaciek1991 - 30-12-2014 18:29

Witam a wiec ostatnio na fake koncie na ktorym mam fanpage wyskoczyła weryfikacja zdjeciowa, ledwo co to odzyskalem Big Grin miałem danego admina na innym fake koncie ale o dziwo zablokowali dwa bo te drugie bylo nowo stworzone. Dlatego mam pytanie jak ten fanpage zabezpieczyc na przyszlosc ;D teraz dałem admina znowu na nowe konto i dla pewnosci na konto brata ktore z dwa lata juz ma i je uzytkuje, czy jak mi zablokują te dwa fake konta na które mam adminów to czy mój brat tez dostanie blokade na jego głowne konto czy to nie ma znaczenia? bo nie chce zeby przeze mnie je stracil bo ma tam swoich znajomych Big Grin
Czy jesli nie bede dodawał grup i znajomych to tez wyskoczy weryfikacja?


RE: Zabezpieczenie fanpage - Szaman1644 - 30-12-2014 20:12

Może po prostu daj admina również na swoje prawdziwe konto. Nikt o tym nie będzie wiedział dopóki nie będziesz postował na FP, więc jaki problem, a przed sprzedażą usuniesz swoje konto i po sprawie. W tym przypadku FP bezpieczny będzie na 100% Big Grin


RE: Zabezpieczenie fanpage - Kapsell - 30-12-2014 20:35

Jeżeli będą mieli zablokować jakieś konta to na pewno nie twojego brata... jeżeli używa facebooka normalnie, czyli nie spamuje itd. to są znikome szanse że zablokują jego konto Big Grin


RE: Zabezpieczenie fanpage - ciaciek1991 - 31-12-2014 00:57

Ja nie wiem co tak sie uwzięli na moje konto Big Grin dzis ledwo co przeszedlem weryfikacje zdjeciową , dzis patrze znowu weryfikacja tym razem wysłali mi sms na nr, dziwne, nie dodawałem nowych znajomych ani nie dołączałem do grup nic, na wszelki wypadek wyszedłem ze wszystkich grup i zostawiłem 20 znajomych