Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[oszustwo] linktogame.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [oszustwo] linktogame.pl (/Temat-oszustwo-linktogame-pl-104980)



[oszustwo] linktogame.pl - PaulPB - 30-12-2014 15:47

Proszę uważać na firmę linktogame.pl, oszukują bo nie chcą wypłacić pieniędzy, skoro w panelu zaakceptowali płatność powinni wypłacić:

[attachment=2932]

Dostałem od nich odpowiedź:

Żadna pana strona nie działa, rejestracje pochodziły ze stron, które nie są wpisane do pana konta.

Reklamy nie mogą się znajdować na stronach bez zawartości lub bez wartościowej treści.

Kod wygenerowany przez linktogame.pl musi zostać wklejony bezpośrednio na stronę WWW bez modyfikacji.

Wszystkie metody generujące sztuczne, nieuczciwe kliknięcia, rejestracje lub automatyczne wyświetlenia reklam są niedozwolone. Zabronione jest ręczne, powtarzające się klikanie w reklamy, umieszczanie napisów zachęcających do kliknięcia lub używanie programów symulujących kliknięcia. Zabronione jest umieszczanie linków lub banerów na stronach innych, niż zgłoszona. Każdy wydawca musi wiedzieć gdzie znajduje się link i w razie konieczności i weryfikacji musi go wskazać.

W przypadku stosowania ruchu motywowanego, jest on kwestionowany przez naszych klientów (jest dla nich bezwartościowy) i musimy wtedy niestety blokować stosującym go partnerom dostęp do kampanii oraz zarobione w ten sposób środki.

Pana konto zostaje zablokowane a środki cofnięte.

Maciej

Po pierwsze nie ma pola gdzie można wpisać stronę.
po drugie żadnej modyfikacji nie robiłem
po trzecie nie zachęcałem nikogo do robienia rejestracji.

Myślę że ta firma jest pseudofirmą, czekam na wasze opinie !


RE: [oszustwo] linktogame.pl - szykiryki - 30-12-2014 20:10

Hmmm... ja współpracowałam z nimi na początku roku (przeniosłam się do funhub tylko dlatego, że mają szybsze wypłaty) i nie miałam żadnych problemów, a z Panem Maciejem kontakt był zawsze spoko.
Z tego co pamiętam, przy rejestracji chyba się podaje, na jakich stronach będą umieszczone linki... może o to się rozchodzi??

Historia moich dwóch wypłat, doszły normalnie na pp:

[Obrazek: RUFAtwA.png]


RE: [oszustwo] linktogame.pl - edikiu - 31-12-2014 14:11

ja też pamiętam wypłaty szły długo ale dochodziły i kontakt z supportem też był spoko


[oszustwo] linktogame.pl - Hybrid1990 - 07-01-2020 12:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.